Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetséges hogy akik szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy akik szakítottak, azok utána egyszer barátok legyenek vagy csak jó legyen a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

2 és fél év után szakítottunk a párommal, közösen megdumáltunk mindent, nem haragba váltunk el, stb. Megbeszéltük,h kapcsolatban maradunk, mármint tudni fogunk a másikról, dumálunk majd, stb.És ha lesz más akkor se lesz ebből balhé.

a barátom direkt kijelentette hogy nyugodtan pasizzak, örülne neki ha nem lennék egyedül,vigyázna rám valaki.

nemsokára erre össze is jöttem valakivel, neki külön elmondtam,úgy adta elő,hogy örül neki, stb.

azóta egyszer ilyen, egyszer olyan. egyszer elküld a francba, mindennek elmond, hogy miattam szakítottunk, én voltam a hibás, stb, utána pedig odajön bocsánatot kér. nem értem. miért kérte hogy legyünk jóba? én jóba akarok vele lenni, érdekel hogy mi van vele, nem sikerült még elfelejtenem, és szerintem jobb ha dumálunk, de nem merek beszélni vele,mert egyszer ilyen, utána olyan.



2012. dec. 19. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges, egy lány ismerősöm 4 év után szakított a párjával és azóta is nagyon jól megvannak mint barátok néha még ott is alszik náluk :)
2012. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok jóban vele néha sikerül pár szót normálisan váltanunk de nem (mondjuk nálunk ő volt az aki miatt összevesztünk, de mi is megbeszéltük a szakítást). Lehet valaki jóban az exével de ha neked már van valakid neki meg nincs az szúrja a szemét.
2012. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én elméletem: Szerelem után nincs barátság! Egyik exemnek se lennék haverja szakítás után.
2012. dec. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Theodorik84 ***** válasza:
Én sosem barátkoznék exbarátnővel...minek? Mostani Exbarátnőm akar velem folyamatosan jópofizni a neten miután megbocsájtottam neki azt amit velem művelt...1-2 havonta jelentkezik, beszélünk pár szót, meghallgatom hogy mennyire boldog és ennyi...bár igazából teljesen hidegen hagy, hogy mi van vele, magamról sosem mesélek semmit neki, ha nem jelentkezne többé akkor sem vágnám fel az ereimet bánatomban.
2012. dec. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!