Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Behódolnátok a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Behódolnátok a pasitoknak, és csinálnátok mindig azt amit ő kér?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem pl. hogy nem találkozhattok egy barátnőtökkel, vagy tiltsátok le ezt és ezt a személyt facebookon.
2013. aug. 24. 11:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#8! Kövezz meg érte, de azért nem tettem oda, mert meg vagyok róla győződve :)Nem tudom Te hogy vagy vele, de ez több kérdésnek is adhat teret. pl: *Miért mérvadó a facebook? - Ezt én vegyesen látom. 1. fele a dolgoknak- hogy még mindig fontosabb lenne a valódi emberi kapcsolatok ápolása 2.fele- hogyha már ebben a társadalomban élünk, ahol szinte mindenki fent van az oldalon, úgy képviseljük magunkat ott is, ahogyan valójában is Pl ne pózerkedjünk más pasikkal mikor van barátunk a szemébe meg adjuk az ártatlant - erős példa de szemléletes. Azért tartom ezt ideillőnek, mert jogosnak gondolnám a tiltós dolgot, ha kérdezőnk ilyeneket csinálna, de nem úgy veszem ki az írásából.

Na de tényleg a facebook a legnagyobb probléma manapság, hogy azt is ellenőrizgetjük és ki akarjuk csikarni, hogy tiltson le ezt azt? Ha okkal akarja letiltatni, akkor SZERINTEM -> mert igazad van, hogy jobban hangzik így - normál esetben kérnie sem kéne, mert a kérdezőt is zavarná a dolog, ami őt is- Viszont, ha nem okkal, csak mert ő úgy gondolja, hogy mondjuk ne is legyenek hím nemű ismerősei - elnagyolt példa, nem írta hogy erről lenne szó, nem is állítom csak simán túlzok- akkor az nem nevetséges kicsit? #6 voltam

2013. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, ennyire alapvetően nincs joga szerintem beleszólni senkinek a másik dolgába. Viszont én jártam úgy hogy a barátnőm olyan sráccal levelezett aki nyomta neki a gombot, és tudtam hogy barátnőmnek is tetszik. Na itt mi az okos lépés? Persze nyilván az lett volna hogy szakítok, de szerelmes voltam, és én is próbáltam tiltani a dolgot, persze eredménytelenül. Ki is nyírta a bizalmat, azóta szét is mentünk.

Viszont egy egészséges kapcsolatban szerintem nincs ilyen, ott van bizalom, meg lehet beszélni értelmesen az ilyen dolgokat.

2013. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A szokásos menetrend, hogy az agresszor választ egy olyan nőt, akiről látja, hogy viszonylag kevés kapcsolata van, és könnyen befolyásolható. Szépen módszeresen elkezdi leépíteni a kapcsolatait, elszigeteli a külvilágtól, hogy a nő elhiggye, hogy csak a pasira számíthat, nélküle egy nulla. És az agresszor tudatosan táplálja benne ezt a tévhitet. A nőnek nincs semmi más visszajelzése, hiszen elszigetelték a külvilágtól, a barátaitól, a családjától, észre sem veszi, hogy milyen csapdába került. Mindent elhisz az agresszornak. És innentől jön a terror: a folyamatos testi-lelki bántalmazás. És a nő nem tud menekülni, mert elhiszi, hogy a pasi nélkül esélye sincs. A bántalmazott nők szokásos tragédiája. Ne ess bele ilyen csapdába!
2013. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kellett egy kis megerősítés. :)
2013. aug. 24. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!