Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a barátomnak?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Táv kapcsolatban élünk. Múlt szombaton beszélgettünk utoljára akkor volt 1 hónapja hogy együtt vagyunk és meg kérdezte hogy mit szeretnék én meg mondtam hogy látni szeretném (web kamerán) azt mondta hogy majd jövő szombaton (Ma) mert most nincs a közelében web kamera. Szombat van és ma még egyszer sem beszélgettünk de több dolgot is ki írt facebook-ra, rejtve van chat-en és ami azt illeti le vette azt hogy Kapcsolatban van velem. Mi baja lehet? Nem írtam neki semmi olyat amivel megbántottam volna de mégis annyira rosszul érzem magam :( Kérlek segítsetek.

2013. aug. 24. 14:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Várj. Mi mást tudnál tenni?
2013. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2013. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, hogy szakított... Féreg volt a pasi...
2013. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Sajnálom , de ez a férfi nem akar tőled semmit :(

Keres mást aki akar veled lenni.

2013. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle írjál neki vagy hívd telefonon
2013. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
szerintem már nem a barátod.Sajnálom :(
2013. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

És nem történhet meg az hogy más oka van?

Én annyira félek és remélem hogy ez mind nem igaz.

Nem tudok róla mindent de biztos hogy nem féreg. Én most éreztem először hogy valaki igazán szeret. Mindig úgy írt rám hogy "Szia bébi" mikor elköszönt olyanokat írt hogy "Nagyon hiányzol és nagyon Szeretlek jövőbeli feleségem"

Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni de annyira félek az újabb csalódástól :'(

2013. aug. 24. 15:09
 8/30 anonim ***** válasza:
Bébi? Jövőbeli feleségem? Hány éves vagy, 13?
2013. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
17 -.- Mért baj az neked ha ilyeneket mond?
2013. aug. 24. 15:52
 10/30 anonim ***** válasza:
Vajon mi baja lehet...gondolom talált egy normális emberközeli kapcsolatot és megunta, azt hogy webkamerára veri.
2013. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!