Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baja a barátomnak? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a barátomnak? Nem szeret? Miért fontosabb neki más?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 hónapja járunk. Nyaralás miatt pár hete nem találkoztunk. Az interneten többszőr fent van, de egyre ritkábban írt. Mostmár nem is ír. Ha én írok rá nem tudunk miről beszélgetni. Tudja hogy pár napja jöttem haza, és volt most egy fesztivál amelyikre egy haverom meghívott de pont nem értem rá. Utólag megtudtm hogy a barátom is volt. Megse kérdezte hogy egyáltalán megyek-e. Mit csináljak vele?15/L

2013. júl. 15. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
TEEEEN DRAMA
2013. júl. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Valamit minél hamarabb mert különben elveszíted.

Próbáld meg valahogy visszacsábítani.Persze csak akkor ha

valóban érdekel ez a kapcsolat.

2013. júl. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

KAPUT...

Igazából ismerős(bár én nem a kapcsolatot, hanem a kialakulót zártam le így), és nem azért nem tudtok miről beszélni, mert nincs miről, hanem nem akar...

Szó mi szó, a "pasid" kijelentette, hogy már nem akar tőled semmit...

2013. júl. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Ő amúgy egyik barátnőjével se viselkedett nagyon úgy mintha járnának, attól hogy szeret/szerette őket. És ha nem változtat tényleg véget vetek ennek, még ha szeretem is.
2013. júl. 15. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!