Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem fogok mást szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogok mást szeretni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja találkoztam egy férfival, aki teljesen megváltoztatta az életem. Előtte is voltam már többször" szerelmes", de régebben elég volt, ha jól néz ki és rendes hozzám. Ő viszont egy hihetetlenül bölcs és jó ember, az első, akire fel is nézek, akit tényleg el tudok képzelni a gyerekeim apjának, igazi példakép. Ő nem akar szexet házasság előtt, én régebben ezt hülyeségnek gondoltam, de rá várnék akármeddig. A barátaim szerint keresnem kéne valaki mást, de nem megy. Ilyen ember nagyon kevés van, talán egy a millióból. Nagyon magasra tette a mércét... Mit tegyek?
2013. aug. 24. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem engedném el.
2013. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha viszont szeret, talán nem is kell soha senki mást szeretned. :)) Legyetek boldogok!
2013. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mázlista egy pasi,ha ilyet tud.Hány évesek vagytok?Mesélj róla mi az ami miatt így érzed magad?Mit szeretsz benne?
2013. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy szeretem, de ő sajnos nem így érez.
2013. aug. 24. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, össze vissza irkálsz: most azt irod hogy a tag nem szeret.


Most akkor mi a valóság?

2013. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs, kicsit tényleg zavaros amit írtam: szóval én nagyon szeretem, de ő nem szeret engem.
2013. aug. 24. 18:53
 7/8 anonim ***** válasza:
6 Akkor a srácot, bármennyire is fáj neked, el kell engedni.
2013. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a fura.az egészben, hogy az első találkozás előtt egy barátommal arról beszéltem, hogy milyennek képzelem a leendő férjemet. Csak poénkodtunk, nm volt komoly. És másnap megjelent ő és pont olyan volt, amilyennek leírtam és ahogy egyre jobban megismertem, egyre inkább éreztem, hogy ő az...
2013. aug. 24. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!