Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgozzam fel, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy soha többé nem látom azt a férfit, akit imádok, akinél jobban még soha senkit nem szerettem és soha nem is fogok már így szeretni senkit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
most tényleg tőlünk várod a választ?
2013. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mindenki másképpen működik, mi nem tudhatjuk, Te hogy tudod feldolgozni!


Talán ha eljársz a barátaiddal, társaságba, ismerkedsz, stb..

2013. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ő tudja, hogy te szereted?
2013. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 reen99 válasza:
Mért nem láthatod többet???
2013. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? harmadszor van kinn ez a kérdés 10 percen belül. Idővel kedves. Ezen más nem segít. Foglald el magad azzal amit szeretsz csinálni, legyél sokat társaságban, ismerkedj stb. Az hülyeség hogy többet nem fogsz senkit úgy szeretni. Hogyne szeretnél. Most ezt érzed mert a kis kártyavárad összeomlott, de majd mással felépíted újra, és lehet hogy még erősebb is lesz mint az előző.
2013. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szar helyzet. Én is voltam hasonlo cipőben. Tényleg az idő a legjobb gyógyír sajnos. Nekem még 2 év mulva is fájt, mikor véletlenül megláttam a lányt más fiúval. De mostmár aztmondom h a mostani csajom sokkal jobb..
2013. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hát passz.

megiszod a hypot mondjuk.

2013. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nézd, nem szép dolog feldolgozni egy pasit. Igaz biztos hogy szemét lehetett, de sajnos a feldolgozás általában az életfunckiók végleges megszűnésével jár együtt. De mivé akarod feldolgozni? Lekvárnak nem a legideálisabb, de konzervnek nem rossz. Az első lépés, hogy le kell darálni, a többit megtalálod a neten.
2013. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, azok sokat segítettek lelkileg! Először is utolsó, nagyon poénos vagy, de nekem azért nem annyira! Szóval, nem volt szemét velem a pasi, csak mivel egy helyen dolgoztunk, őt pedig sajnos 2 napja áthelyezték máshova, ezzel végleg elvesztettem a reményt, hogy valaha az enyém lesz, mert csak a munkahelyen tartottuk a kapcsolatot, tudta, hogy szeretem, én is tetszettem neki, de én meg nem akarok rá mászni. Biztos vagyok benne, hogy ahogy régebben sem, de legalább akkor mindig találkoztunk, most sem fog hívni, vagyis akkor többé sosem beszélünk, sosem találkozunk!
2013. máj. 13. 22:25
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, de miért nem közeledsz felé ? Attól még nem leszel k.rva ! És ha nem veszi az adást, akkor veszett fejsze sajna !
2013. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!