Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért én keresem folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én keresem folyton a barátnőm?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja vagyunk együtt a brátnőmmel, az idei nyarat közösen lehúztuk és nagyon sok időt töltöttünk el egymással.

Viszont volt két olyan párkapcsolata ami nem alakult jól és csak szenvedett már benne és ahogy látom a múltból akar mindig példákat hozni, és egyáltalán nem bízik meg bennem viszont én úgy álltam az egész kapcsolathoz hogy megbízom és ezt csodálja is bennem hogyha negyed annyira tudna megbízni bennem már olyan jó lenne. Mindketten az első ismerkedésnél elmondtunk olyan dolgokat a múltból, hogy ki milyen volt és hogy mennyire király pasik és csajok terén... ami nagy hiba volt mert ezzel megbélyegezte a kapcsolatunkat. Sokat veszekszünk minden hülyeségen probál hibát találni, a lány nagyon labilis sajnos.. kérdeztem egyszer hogy mit szeret bennem, azt mondta hogy türelmes vagyok.. szóval nem egy városban lakunk, de nagyon gyakran volt hogy én mentem le vagy ő jött fel hozzám de sajnos mindig volt veszekedésünk amit mindig megbeszéltünk.

A legutolsó veszekedésünk meséltem a volt barátnőimről mert érdekelte milyenek és hát valami megfordult a fejébe hogy nem zártam le magamban a lányokat.. és ezért kifutási időt akar adni magunknak. erre nagyon felkaptam a vizet hogy adtad amúgyis kifutási időt ennyi idő után mondjunk azt mondta hogy még az elején vagyunk és nem törünk annyira de már nem tudom hogy szeret e.

Telefonon meg smsezni szoktunk de mindig én kerestem és 2x keresett eddig ő.. mondtam neki hogy kellene változtatni és mondta hogy probál és hogy eddigi kapcsolataiban mindig a fiú kereste őt. Másik meg hogy valamelyik este azt mondta hogy megprobál bízni bennem.



2013. aug. 25. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Pasi vagy b***dmeg
2013. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értelmesebb választ vártam
2013. aug. 25. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:

"Megpróbál bízni benned..." :DDD


Itt van a kutya elásva, ugyanis nem bízik. Saját tapasztalatból mondom, hogy ez egy óriási hazugság, egy kifogás arra, hogy nem jössz be neki. Lehet jó voltál neki pár hónapig, de ahogy megismert, rájött, hogy neki nem te kellesz.


Kiemelem: NEM A TE HIBÁD! Ilyenek a nők, hazudoznak, félrebeszélnek, megvezetnek, gerinctelenek. Egy kapcsolat arról szól, hogy a férfi is és a nő is keresi egymással a kontaktot, és nem csak arról, hogy a férfi papucsként szalad a nő után. Az undorító, egyenjogúságért ugató feminista nőket pedig legszívesebben felakasztanám.


Dobd ezt a szukát, nem érdemel meg téged!

2013. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő nem egy szuka de szeretem és hiába vannak ezek a dolgok olyan érzelmet táplál felém igyis hogy nem tudom leirni :/
2013. aug. 25. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!