Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan nők akik úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik úgy próbálják megtartani, megfogni a barátjukat, hogy folyton azt hazudják neki szakítás előtti feszültségben hogy most épp lett terhes?

Figyelt kérdés

...és később persze megcáfolja hogy elvetélt a stressztől, illetve méhen kívüli lett és "felszívódott a magzat".

A barátnőm ennyire bolond lenne??


2013. aug. 23. 01:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen nőm, először "megerőszakolták", utána lett sorozatosan terhes. Menekülj!
2013. aug. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dobd ki bro, jobb lesz később!
2013. aug. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem valami etikus dolog. Sőt, ATYAISTEN...


Nem is hinném, hogy ilyen létezik.

2013. aug. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

előfordulhat hogy tényleg igaz volt

de biztos van olyan aki kétségbeesésében ezt hazudja

2013. aug. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a méhen kívüli terhességnél sem szívódik fel a baba:"D

amúgy igen,valószínűleg vele van a gond,de veled is ha nem kérsz kapásból tesztet(nő vagyok,de szerintem szakításnál alap lenne biztosra menni)

2013. aug. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen még azt is megérdemli, hogy magára maradjon a gyerekkel (egyszer úgyis bevonzza, mikor már késő).
2013. aug. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 piriiiiii ***** válasza:

"hogy most épp lett terhes?"

Fáradt vagy?

2013. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Úgy érzem teljesen hülyének néz engem és a családja is, szerintem mind benne vannak! Egy fotót küldött egyszer a mobiljáról /terhességi tesztcsíkról/ hogy pozitív...persze az lehet ovulációs teszt is szerintem.

Nőgyógyásztól olyan papírt a vetélésről, ami nem volt lepecsételve, aláírva és nekem olyannak tűnt mintha ő szerkesztette volna MSworld-ba.

A méhen kívüli terhességről is mutatott papírt, ami eredeti ugyan de a nőgyógyász feltette benne a kérdést hogy "Terhesség??" kettő darab kérdőjellel. A többit nem értettem mert latinul volt, de az a 19mm-es akármi lehetett szerintem tüsző mérete is....

2013. aug. 23. 01:29
 9/14 A kérdező kommentje:
Kapcsolatunk elején történt az egész és érdekes módon amióta együtt vagyunk és "béke van" nem jön a baba sehogy sem. Sikertelenségünk miatt egyik orvostól megyünk a másikig hogy babát akarunk...
2013. aug. 23. 01:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Tényleg elég bolond. Én is csak hallottam ilyet, szerencsére velem még nem fordult elő, mindenesetre meglehetősen aljas dolognak gondolnom ezt. Addig hagyd el a süllyedő hajót amíg nem késő
2013. aug. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!