Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom képes bennem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom képes bennem is kárt tenni, vagy csak dolgokat szeret szét törni, ha ideges?

Figyelt kérdés

3 telefonját eltörte már, mert ideges volt, és földhöz vágta a telefonjait.

A szobája ajtaján egy szép nagy ászakadás van, mert valamit nem adott oda neki az apja, és bele ütött az ajtajába.

Most Ő veszélyes lenne rám nézve is?

nem szoktam sose felidegesíteni, de nem akarom, hogy egyszer majd az én fejemet vágja a földhöz, ha valami nem tetszik neki...

Az ilyenek csak a használati tárgyakat szeretik törni, vagy emberekben is képesek kárt okozni?



2013. aug. 25. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen magyarul idegbeteg
2013. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy majd elcsattan egy-két füles.
2013. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez egy idegbeteg! Szaladj!

(Viccen kívül)

2013. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
figy, ha hajlamos vki h elveszítse az önuralmát, akkor hajlamos rá h elveszítse az önuralmát, szal én vigyáznék vele
2013. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

én is tudok rohadt ideges lenni, de a páromat nem ütném meg még ha felhúz akkor se. De amúgy nem vagyok idegbeteg, csak ilyen lobbanékony a természetem.


24/F

2013. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem feltétlenül. Egy haverom már számtalan telefonját vágta a földhöz, (meg jó néhány dolgot tett tönkre... :) még durván is beszél néha a párjával idegességében, de kizártnak tartom hogy bármikor megütné.
2013. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én barátom is szokott ideges lenni, ő is vágta már földhöz a telefonját, múltkor a matracot vágta a földöhz mert nem bírta ráhúzni a lepedőt. De engem 1,5 év alatt sem bántott és nem is fog.

Amikor ilyen ideges, akkor csak állj mellette fapofával, várd meg amíg lenyugszik és ennyi. Meg kell tanulni kezelni.

2013. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igy van,meg kell tanulni kezelni,ne is szólj pár percig hozzá olyankor. Én is ilyen vagyok,de 9 év alatt sosem ütöttem meg a párom,ez elképzelhetetlen.
2013. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már a saját csuklómat is szétcsaptam üvegen idegességemben, de a páromat sohasem tudnám megütni! Jó, ehhez az is kell, hogy semmibe nem veszem magam. lol
2013. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
te ismered. én néha hangosan kiabálok csúnya dolgokat, és szétverem a falat mert mondjuk rossz a net. vagy nem tudom normálisan vágni a sajtot. akkor egyszer még embert fogok ölni? :D
2013. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!