Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a barátom lazábbra akarja venni a dolgokat?

Figyelt kérdés
Azt mondja szeret csak kicsit lazábbra akar venni mindent. Nem olyan értelemben hogy kevesebbet foglalkozik velem vagy megcsalna csak nem görcsöl úgy rá a dolgokra. Attól félek hogy azért mondja mert már nem szeret annyira. Szerintetek van benne valami? Rákérdeztem nála azt mondja nincs szó semmi ilyenről. Én mégis félek. Van rá okom szerintetek? Normális válaszokat! 20/L

2013. máj. 5. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Félre akar kúrni.
2013. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért azt nemhinném
2013. máj. 5. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy mit hiszel és mi a valóság, élesen el lehet különíteni.
2013. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak idegesíteni de én is hasonló esetbe voltam ,hogy párom furán viselkedett és mondtam neki én akkor viselkedek így hogy szakítani akarok valakivel azt mondta ő nagyon szeret.. erre másfél két hétre rá kidobott.
2013. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokminden állhat a háttérben, legegyszerübb lenne megbeszélni ezt vele,h vajon miért szeretné igy. Nem lehet,h túl nagy nyomás alatt tartod? Tudod, a nöknek általában a barátjuk a legfontosabb, töle várnak mindent, nekik meg térre van szükségük, külön elfoglaltságokra, programokra. Érzelmileg is besokallhatott, olyankor is menekülöre fogja.
2013. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy bizonytalan a kapcsolat jövőjét illetően, vagy nagyon "sok" vagy neki. Az is lehet, hogy kiszemelte már az utódodat és szépen leépíti a kapcsolatot. Tartsd nyitva a szemed és legyél lépés előnyben ha tudsz...
2013. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!