Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
van egy barátom nagyon szeretem csak messze lakunk egymástól. én eddig azt hittem h működni fog. elég sok év van köztünk de megbeszéltük, hogy zavar-e valakit. és hát egy lány lájkolgatta megnéztem és ő is lájkolta a lányt. rákérdeztem azt mondta kavargattak kb 1 hétig de már semmi nincs. én megsértödtem rá. m,odta hogy sajnálja meg minden. de ugyanaz ment a csajszika ki irt olyanokat és őt is bejelölte szivet irt meg minden. és azt mondta hogy azér mer messze vagyok és nem tudott neki nemet mondani. már elegem van most meg ugy csinál mintha misem történt volna
2013. aug. 25. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
szakíts. megmondta, messze vagy és nem tudott ellenállni. azt hiszed, máskor nem fogja megtenni?
2013. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott hagynám..mégis mit? Nem leszek senkinek a lábtörlője, te se legyél!
2013. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ces't la vie.
2013. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem is történt ilyen, csak az volt a baj, hogy mi egy városban laktunk.. Én egyből kidobtam, amit utána meg is bántam..! Tudod, az emberek képesek megváltozni!
2013. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!