Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret senki?

Figyelt kérdés

Valahogy sosem jön össze a dolog egyetlen egy fiúnál sem...

Most épp egy osztálytársam tetszik, beszélgettem vele skype-on is és mondta, hogy aranyos vagyok, kedves, stb. meg amikor élőbe beszélgetünk, akkor is mindig úgy mosolyog rám meg minden, keresi a tekintetem, szóval azt hittem, én is tetszem neki, de most olyan furán viselkedik...hogy pl. skype-on is úgy köszön el, hogy "megyek, csá." meg soha nem kérdez semmit, kb. mintha egy székkel beszélgetnék. ja és mint kiderült, hogy egy r!banc tetszik neki az osztályból..

mi lehet velem a baj? kinézetre átlagos vagyok, van egy kis súlyfeleslegem, de most nem hiszem, hogy pont az lenne a legnagyobb problémám..kedves vagyok másokkal ..jó mondjuk egy kicsit csendes is vagyok, és nem nyílok meg olyan könnyen, de ha valakivel sokat beszélek, mint mondjuk ezzel a gyerekkel, akkor tök jó beszélgető partner vagyok...

miért nem szeret senki?

16/lány


2013. aug. 25. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Így leírás alapján nekem tetszel, szóval nem lehetetlen az ügy. ;)

18/F

2013. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy az én ismerőseim közül meg senkinek nem tetszem, vagy nem tudom...
2013. aug. 25. 17:22
 3/11 anonim ***** válasza:
küldesz privibe egy képet magadról?
2013. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
majd küldök szerintem kicsit később.
2013. aug. 25. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:
oké:)
2013. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 haemorgen ***** válasza:
9%

Ez biztos, hogy nem igaz. Lehet, hogy a mostani környezeted nem értékel eléggé, de ha másikba kerülsz szerintem ez másképp lesz.

Az is lehet, hogy pont azok, akiktől sokat vársz, nem értenek igazán. Tudod a ők gyakran jelzéseket küldenek, amit persze a férfiak 10-ből 9-esetben nem értenek meg.


20/F


Nekem írhatsz ha akarsz, úgyis valószínűleg az ország másik felén lakom :D

2013. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 haemorgen ***** válasza:
*ők helyett nők
2013. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a fő gond az, hogy egy kapcsolat, vagy egy ismerkedés nem abból áll, hogy ülünk a gép előtt és skypolunk, hanem kimegyünk együtt, programokat szervezünk, majd ha összejöttünk akkor is folytatjuk ezt ha lehet.


Ha sokáig a gép előtt beszélgetsz valakivel, akivel nincsenek közös programok, akkor arra hamar rá fog unni valamelyik fél.


Tudok még mondani hasznos dolgokat, de képet én is kérnék :)

2013. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

17:29 ez lehet, de akkor mivel éreztessem vele, hogy tetszik anélkül, hogy nyomulósnak hinne?

17:42 másik városban lakik..

2013. aug. 25. 17:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem szükséges siettetni a szerelmet. S ha most nem vonzódik hozzád senki az csak azért van, mert nem vagy az esetük-- az ember nem mindenkinek jön be- de lesz majd olyan ismeretséged egyszer amikor le se tudod kaparni magadról, annyira odalesz érted!


Tudod az embernek van egy kisugárzása nem csak a személyiségünk vagy a kinézetünkkel vonzunk valakit, hanem a kisugárzásunkkal is amit viszont a hormonjaink idéznek elő-- Lehet hogy még nem tombolnak benned annyira a hormonok és nincs mire ráragadniuk" a fiuknak.


Aztán ha nagyon akarsz, erőszakosan valakihez tartózni, azt is megérezhetik az viszont taszítani fogja őket-- erre vigyázz!- ne akarj mindenáron valakit, légy türelmes és ne félj,- bejön majd a te bűvkörödbe is valaki amikor épp nem várod!

2013. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!