Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vétettem? Miért nem szeret senki? Lehet örömlánynak teremtett a sors?

Figyelt kérdés
A barátom furán viseledik,gondolom már nem szeret. Az a kifogása,hogy neki új kell.. Marha jó érzés ám,hogy rajtam akarja kiélni magát. Miért nem vagyok senkinek se fontos? Senki se szeret:( Ha ku*válkodnék legalább ennyi érintkezésem lenne valakivel..
2013. jan. 12. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azzal lehet így viselkedni, aki megengedi.

Ha új kell neki, hadd menjen.

Majd találsz olyat, aki megbecsül, de nem szabad alább adni.

2013. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy kérdező? Csak érdekelne mennyi idősen vagy ennyire kiábrándulva a világ működéséből.:P
2013. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól még hogy a barátod már nem szeret, másnak még biztos szeretne.

Hány éves vagy?

2013. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
17,de én megértem őt.. de senki se szeret senkinek se vagyok fontos és ez fáj:(
2013. jan. 12. 14:44
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem szeret hàt nem szeret, de ez nem jelenti azt, hogy nem vagy érdemes a szeretetre, majd találsz valakit aki szeretni fog minden feltétel nélkül. Hány éves vagy? Csak mert az se mindegy.

L/16

2013. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, nem szeret, hagyd ott.

Miért ne lehetnél valaki másnak fontos???

2013. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Miért érzed, hogy senki sem szeret?

Ah, majd elmúlik, a szokásos tinédzser világfájdalmad van.

2013. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megérted őt. Akkor minden oké, nem kell panaszkodni!
2013. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Hát ez elég butaság, mert az örömlányok nagyon is fontosak sokaknak, akiknek soha életben nem lehet pszichés okok miatt nőjük, azok a két kezüket összeteszik,hogy vannak kedves fizetős lányok, akik reményt adnak nekik egy boldogabb jövő felé. Azok a lányok nagyon is meg vannak becsülve /bizonyos körökben/

Egyébként meg csak vesztes vagy, balszerencse az oldaladon áll, és ennyiről van szó. Még nem fogtál ki egy családapa típusú lelkizős pasast, aki annyira rajtad akarna akadni.

Idáig csak a kalandorokkal hozott össze a sors, akik élni akarnak, nem pedig tengődni.

2013. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy senki se szeret. 17 évesen ezt még nem jelentheted ki. Keress egy megbízható társat :)
2013. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!