Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan férkőzhetnek a közelébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan férkőzhetnek a közelébe? Fiúk válaszát is várom!

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon vonz.. és sokat jár rajta az eszem, de van barátom akivel ismerik egymást.. de a barátomtól félek.. szakítani nem szeretnék vele.. és nem akarom megcsalni, csak szeretném jobban megismerni őt.. tudom, hogy tetszek neki.. de nem tudom, hogy férkőzhetnék a közelébe.. ő nem próbálkozik mivel tudja, hogy van barátom.. és annyira jól nem is ismerjük egymást.. munkahelyén szoktunk találkozni, ha épp bemegyek valamiért .. de nem futkoshatok be mindennap.. ötlet?
2013. aug. 25. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Legyél mindig csinos és mosolygós :)
2013. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Félreqrás szagot érzek...
2013. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha félsz a barátodtól akkor szerintem szakíts vele mert az elég gáz :$ Függetlenül az uj pasitól. Amúgy meg keress valami ürügyet és járjál minél többet hozzá én azt csinálná :D
2013. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de a barátomtól félek.. szakítani nem szeretnék vele.. és nem akarom megcsalni, csak szeretném jobban megismerni őt..


- Meg akarod csalni a barátod. Ezt írtad le. Kit akarsz itt átverni?

2013. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, tényleg nem akarod megcsalni a barátod...
2013. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!