Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, csak az olvassa el, aki tényleg segíteni akar...

Szóval a barátom és én lassan 4 éve vagyunk együtt (együtt is élünk már egy ideje). Kb.két évvel ezelőtt lett neki egy munkatársa, akivel megtetszettek egymásnak. (Ezt néha tagadja, néha meg, amikor mondjuk buliban kicsit többet iszik, bevallja nekem is...) Másba szerelmes, de mégis velem marad. Szerintem azért, mert a csajnak is van amúgy párkapcsolata és ő nem fog szakítani a barátjával, szerintem azért nem, mert a pasinak sok pénze van - de amúgy a lány az én barátomba szerelmes... :S Az a durva, hogy amúgy megértem őket, tök szar lehet nekik, hogy nap mint nap találkoznak, szerelmesek egymásba, mint a nagyágyú, mégsem lehetnek együtt.

Másrészről viszont én mi a sz@rt csináljak ebben a helyzetben...? Amikor tudom, hogy barátom csak azért van velem, mert mégiscsak jobb neki hogy valaki néha megsimogatja, mintha egyedül lenne - de közben látom, hogy szenved, mert nem lehet a Szerelmével...

És én is szenvedek, mert én meg belé vagyok szerelmes...

Tiszta teleregény, tudom. :S

Mit csináljak? Én nem akarok vele szakítani - vagy nincs más megoldás...? Adjatok légyszi tanácsot! Köszi.


2013. aug. 26. 13:54
 1/10 legly ***** válasza:

Hát először azt a kérdést kellene magaddal tisztáznod, hogy te kinek az oldalán állsz?

Másodjára meg meg kellene vele ezt beszélned. El kellene mondanod neki a problémáidat.


Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem lehet vele erről beszélni, mert csak felhúzza magát és leráz, azt mondja, hagyjam békén... nem túl kommunikatív velem.

A saját oldalamon állok - én azt szeretném, ha nem lenne szerelmes másba, csak belém és csak velem foglalkozna, csak én érdekelném, legszívesebben kitörölném a fejéből és a szívéből azt a másik lányt, de hogyan...???

2013. aug. 26. 14:02
 3/10 anonim ***** válasza:

add ki az útját. másképp nincs döntéskényszer, ki kell lökni a komfortzónájából.

te, mint lány hogy tudod elviselni h másra gondol amikor téged cuccol? elég csicska szitu

2013. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

... olyan jó volt, amíg az a lány nem jött be a képbe, tényleg boldogok voltunk! :( Terveink voltak, meg jövőnk... :( Annyira belefáradtam már ebbe, hogy nem csak ketten vagyunk, hogy akárhova elmegyünk, ahol a csaj is ott lehet, ő azt lesi mindig, hogy ott van-e... és az utcán nem fogja a kezem, már szexelni sem szexelünk, csak nagyritkán... :(

Én nem bírom már ezt... :'( Vissza akarom kapni a Szerelmemet, hogy újra csak énértem rajongjon, csak én létezzek neki, mint régen! :( Nagyon el vagyok keseredve...

2013. aug. 26. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Kívülállóként könnyű osztani az észt, tudom.

DE gondolj bele a jövőtökbe.

Mekkora az esélye, hogy a párod egyszer csak "kiszeret" a másik nőből? Csekély.

Ha mégis megtörténik, mekkora az esélye annak, hogy rájön, téged szeret. Még csekélyebb.

Biztos, hogy így akarod leélni az életedet?

Egyébként jobb lenne, ha összejönnének, mert lehet, a pasidnak azért vonzóbb a másik, mert elérhetetlennek hiszi. Lehet, ha elérhetné megváltozna a véleménye hamar.

Ha mindenképp maradni akarsz, légy kicsit elérhetetlen.

Arra gondolok, hogy nem kell a kívánságait lesni, és azonnal kiszolgálni. Pláne a szexben. Érezze, hogy tepernie kell egy kicsit a kegyeidért. Persze a szex megvonása sem okos ötlet, fordítva sülhet el. Ha te kezdeményezel, finoman éreztesd, hogy csak "elveszed" ami jár neked.

Ebben a szituban nagyon okosnak, intuitívnak és fifikásnak kell lenned.

És ez sem tuti recept. Nekem bevált, habár a párom nem lett szerelmes senkibe, csupán több mint 20 éve vagyunk házasok, nem fiatal már, és belepunnyadt a tutiba. Elfelejtette, hogy tenni kell azért, hogy a tuti az tuti is maradjon.

2013. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És az a durva, hogy látom rajta, hogy csak szánalomból van velem, mert ő is tudja, hogy miket ígértünk egymásnak és túl tisztességes ember ahhoz, hogy megszegje az ígéretét amiket nekem tett... szóval kitart mellettem, meg ilyenek, de érződik, hogy nem belém szerelmes, hanem abba a másik lányba...
2013. aug. 26. 14:10
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, köszönöm a tanácsodat, meg a megértést. Igen, pont ez az, hogy nagyon fifikásnak kellene lenni ebben a helyzetben és kb. fogalmam sincs, hogy én vagyok-e eléggé és meg tudom-e csinálni. De meg fogom próbálni amiket írtál, köszönöm!
2013. aug. 26. 14:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Jah, meg ez a másik, ha ironikus akarok lenni, hogy a kezdeményezéssel nem lesz gond, mert kb. csak akkor vagyunk együtt, ha én kezdem... :S
2013. aug. 26. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Valaki tanácsolta, hogy rúgd ki. Jó ötletnek tartom.

Drasztikusan válaszút elé állítja. Sok embernek ez jót tesz.

Vagy szervezz magadnak programokat, barátnőkkel, akár egyedül, és sűrűn menjél el otthonról. Főleg esténként.Aztán számolj be az élményeidről sugárzó arccal. Akkor is, ha nem voltak. Csak lesz valami amit egy kicsit kiszínezhetsz.

2013. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsomledog válasza:

Akár akarja akár nem mindenképpen beszélnetek kell erről előbb vagy utóbb.

Ha ez már 2 éve tart nem valószínű, hogy változni fog bármi is. A legokosabb amit tehetsz ha mielőbb kikerülsz ebből a helyzetből és olyan férfit keresel aki értékelni és szeretni fog téged és csak téged!

De ha még szeret akkor a párodon áll a választás, hogy mit is akar tulajdonképpen. Téged vagy a másik nőt?

Gondolkodj el rajta. Boldog vagy így? Együtt tudsz élni azzal a gondolattal, hogy mást szeret?

Remélem sikerül döntened és minden helyre jön.

Sok sikert! Edina

2013. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!