Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Kellemetlen ilyet kerdezni, de nagyon cikinek erzem a dolgot! Ez mennyire visszataszito a szemetekben?

Figyelt kérdés
Szoval vadi uj kapcsolatban vagyok par napja es tegnap elött parom kitalalta ejszaka amikor szorakozni voltunk, hogy ugorjunk el Belgiumba ami kb 3 oras ut tölünk. En belementem a dologba, de semmit nem vittünk magunkal tehat meg tisztalkodas szereket Sem. En vezettem es nagyon megizzadtam 2 nap alatt, nem voltam büdös, de eleg izzadsag szagom Volt. Marmint a ruhaimnak, mert lemosakodtam amikor tudtam. Olyan szarul erzem magam ettöl.
2013. aug. 26. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyílván ő is megizzadt,nem?
2013. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előfordul... :) Azért ennyitől nem fog kiábrándulni belőled, ráadásul bizonyos nők bizonyos típusú izzadtságszaga még kimondottan izgató is tud lenni. :)
2013. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En nem tudom,hogy ö hogy csinalta,de ö nem izzadt meg.Olyan ciki Volt... :(
2013. aug. 26. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:

A kapcsolat elején én is full cikinek éreztem az ilyet. Megesett az is, hogy találkoztunk a városban, én meg reggel elfelejtettem befújni magam. Na én ha leizzadok, annak van sajnos szaga is :\ Leizzadtam és nem mertem így megölelni sem. Bementem a rossmann-ba, azzal az ürüggyel, hogy elfogyott a dezodorom otthon, vennem kell egyet, aztán meg mondom kipróbálom :D Így évek múlva ha visszagondolok, nem kellett volna ennyire rágörcsölnöm.


Ne érezd magad ettől szarul. Természetes dolog, hogy az ember izzad. Van aki kevésbé, van aki nagyon. Van akinek írtó visszataszító szaga van, van akinek semmit nem érezni. De ha nagyon zavar, mért nem ugortál be te is valahova, mint én? :D

2013. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, a vezetőnek sztem is rosszabb, a hátam nekem is be tud izzadni ott elég hamar, a többi ülésen legalább előre lehet dőlni...

Engem nem zavarna a dolog a barátod helyében, de téged megértelek, voltam már én is hasonló helyzetben, h csak én izzadtam meg.


Hol laktok, h 3 óra Belgiumba az út kocsival? (privátban mondd el pls., ha nem akarod nagy dobra verni, de ha titkos, akkor nem fontos)

2013. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es:


Én hallottam olyan sztorit, h egy srác minden reggel bement vmi hasonló üzletbe, mintha szétnézne, s minden reggel ott fújta be magát. :)

2013. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na az már ciki :D Visszaolvastam, amit írtam, kicsit félreérthető. Szóval bementem a rossmann-ba, vettem is dezodort, aztán bementem a wc-be azzal az ürüggyel, hogy kipróbálom. Nem akartam ott mindenki előtt fújkálni magam :D
2013. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
S az se lett volna gáz, ha te is ezt csinálod, nem azért írtam, amit írtam, sejtettem, h vettél is vmit, ezt csak úgy írtam.
2013. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!