Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire volt normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt normális, hogy e miatt féltékeny volt?

Figyelt kérdés

Egy rendezvényen, ahol nem volt ott a barátom a barátnőimmel készítettünk képet egy óriás macival.Érdekes volt számunkra, mert olyan helyen nem voltunk,és kép sem készült még. Egy idős bácsi volt benne.

Mikor elküldtem neki a képeket, és meglátta elég furán viselkedett, és elkezdte mondani, hogy odabújtam hozzá, kb 2x felhozta, mikor mondtam neki, hogy most mit féltékenykedik, az egy óriás maci, amúgy is tetszenek az ilyen állatkák. Erre ő: igen, amiben egy pasas van....


Most jogos, vagy tényleg ennyire féltékeny...?


2013. aug. 26. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy jogos, de minden rosszban van valami jó, ebből látszik hogy mennyire szeret téged.
2013. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!