Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nyomulnak nyomi lúzerok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomulnak nyomi lúzerok olyan csajokra, akik szóba sem állnának velük? Az én barátnőmet is folyton birizgálják, szegény pedig olyan kedvesen hárítja el.

Figyelt kérdés
Ti hogy léptek ilyen helyzetekben? Kicsit tanácstalan vagyok. Mivel küzdősport-edző vagyok, elvből nem léphetek fel ilyesfajta erőszakkal, s a szép szó pedig mintha nem is használna.
2013. aug. 27. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz körül az utcán... Egy csomó lúzer nyominak tuti jó csaja van. Ha nem próbálkoznának hogy lenne? Az most speciel kellemetlen, hogy a te csajodnak pasija van így rá gázos ha nyomulnak, de ő sincs mindig egyedül akkor meg veszik a lapot :) 23/F
2013. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kellene erőszak? Ha veled van a csajod, és nyomulnak rá, elég ha a csajod megöleled és megcsókolod, és azzal már egyértelművé teszed a helyzetet, ha meg mondjuk piásan egy szórakozóhelyen valaki még ebből sem veszi a lapod, akkor szólhatsz is neki nyugodtan.
2013. aug. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyes válaszoló!

Akinek jó csaja van, az nem is biztos, hogy lúzer. Inkább, már megbocsájts Téged érezlek kissé lúzernek a válaszod miatt. Lehet, hogy nem így van, csak a válaszod erre emlékeztet. Aki azt tartja lúzernek, akinek még is van jó csaja, ebből a szempontból egy irigykedő valakinek gondolom.

2013. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még sosem volt ennyire komoly barátnőm. Igen, a második válasz egész jó! De köszi mindenkiét amúgy.
2013. aug. 27. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!