Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A falusi, vidéki lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A falusi, vidéki lányokkal miért könnyebb összejönni, mint egy nagyvárosi (pesti) vagy egy városi lánnyal?

Figyelt kérdés
A nyáron elég sokat vagyok falun és ezt tapasztalom. Volt olyan lány, akivel aznap megismerkedtem és este már le is feküdt velem. Pedig nem vagyok szuperkinézetű, átlagos vagyok és a legszebb az, hogy a lány sem volt csúnya. Ráadásul nem ő volt az egyetlen, arról a helyről, aki ilyen hamar odaadta volna magát.
2013. aug. 27. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ott kisebb a választék
2013. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hol, hol?
2013. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A falusi lányok nem szaroznak, szeresd őket! :D
2013. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kolosszus22 ***** válasza:
Mázlid volt, én vidéken élek, de még sem megy azért ennyire könnyen, pedig én még kifejezetten jó pasinak is számítok, mondjuk én átlagos lányokkal nem is érem be.
2013. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!