Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK, egy Falusi Mariann szerű lány lehet valaki számára vonzó?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az átlagnak nem, de létezik olyan ember, akinek ez az alkat valóban bejön, ők válaszoljanak.

Eddig a TV-ben láttam, hogy lehetnek ilyen férfiak, de tényleg éltek és léteztek?


2012. júl. 13. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A múltkor olvastam hogy összejött vmi másik ismert celebbel, talán csonka pici (bár az meg is érdemli) :D
2012. júl. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen is.
2012. júl. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Azt mondanám, hogy nem, csakhogy volt egy lány ismerősöm, aki százszor visszataszítóbb volt mint Falusi Mariann valaha volt, vagy lesz (külsőre és belsőre egyaránt a leggázabb teremtés, akit valaha láttam, TÉNYLEG undorító ember), mégis volt pasija folyamatosan. Gyakorlatilag váltogatta a fickókat, mára meg anyuka.
2012. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Van akinek a teltebbek jönnek be.. Én is az vagyok..bár azért annyira nem mint Mariann..azért tőle messze vagyok,de van egy ismerősöm aki eléggé megközelíti az ő testalkatát.éés meg kell mondjam..Jó pasijai vannak.. :D Ízlések és pofonok!
2012. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utasítottak már vissza, mert nem volt épp vágósúlyba, és hogy a srácnak az jött be. Na bumm. :)
2012. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A Csonka Pici meleg, csak nem vállalja be. Találkoztam vele, tudom...
2012. júl. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Csonka piciről mindenki tudja, hogy meleg. Még Dombóvári is humorizált ezzel.


http://www.youtube.com/watch?v=juzx_Ua-UBA

2012. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!