Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem azt a tényt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem azt a tényt, hogy egy semmirevaló, hulladék vagyok?

Figyelt kérdés

Évek óta nincs szerencsém a párkeresésben, a családomban mindenki sikeres ilyen téren (5 fő). Ebben az évben több lánynál próbálkoztam, mint életemben összesen és még csak egy randi sem jött össze ezidáig.

Teljesen le vagyok törve, pedig már nagyon magányos vagyok és utálom az egyedüllétet. Semmi önbizalmam. Nem sokáig bírom én már ezt így. Ahhoz meg gyáva vagyok, hogy öngyilkos legyek. Munkám sincs, itt vagyok 24 évesen hasztalan nyomorultként. Tengődök napról-napra hátha jobb lesz, de csak egyre rosszabb.


2013. aug. 27. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell feladni, vannak még nálad is nagyobb szerencsétlenek. :D
2013. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Legyél szuperhős!
2013. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát ha így indulsz ki magadból addig biztos nem lesz szerencséd a lányokkal. Annyi a lényeg hogy legyen önbizalmad :D.
2013. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Eddig volt önbizalmam. De ha senkinek sem kellek, az biztosan jelzésértékű.
2013. aug. 27. 20:37
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
a gyengék kihullanak. Bocsi,de ez van.
2013. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
Mindig menni kell tovább!
2013. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hova tovább? Hova? A végtelenbe? A semmibe? Nem tudjátok ti magatokat a helyembe képzelni, nem elég, hogy érzelmileg üres vagyok, de a pénztárcám is az.
2013. aug. 27. 20:41
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Keress munkát, onnan menni fog a többi is.
2013. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Halllgasd meg Antal Day Ameddig élet :))
2013. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor halj bele a nyomorúságodba.... Más embereknek vannak nagyobb problémái is.
2013. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!