Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem azt a tényt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem azt a tényt, hogy egy semmirevaló, hulladék vagyok?

Figyelt kérdés

Évek óta nincs szerencsém a párkeresésben, a családomban mindenki sikeres ilyen téren (5 fő). Ebben az évben több lánynál próbálkoztam, mint életemben összesen és még csak egy randi sem jött össze ezidáig.

Teljesen le vagyok törve, pedig már nagyon magányos vagyok és utálom az egyedüllétet. Semmi önbizalmam. Nem sokáig bírom én már ezt így. Ahhoz meg gyáva vagyok, hogy öngyilkos legyek. Munkám sincs, itt vagyok 24 évesen hasztalan nyomorultként. Tengődök napról-napra hátha jobb lesz, de csak egyre rosszabb.


2013. aug. 27. 20:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hónapok óta keresem, nem ülök itthon tétlenül. Már annak is örülök, ha küldenek egy elutasító levelet, merthogy még az sem jellemző.
2013. aug. 27. 20:45
 12/16 anonim ***** válasza:
Antal Day Ameddig Élek*
2013. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Adj fel egy hirdetést, hogy a ház körül bármilyen munkát elvégzel. Biztos vannak olyanok, akik nem érnek rá fát vágni. rendet rakni a ház körül, meg ilyenek. És ha nem gondolod, hogy egy senki vagy, akkor leszel valaki, és lehet hogy akkor felfigyelnek rád.
2013. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább konkrétizáld számokban a korodat és a próbálkozásaid számát, mert így arra tudok következtetni, hogy : eddigi életedben próbálkoztál mondjuk 2 lánnyal, ebben az évben pedig 4 lánnyal.... :D én ebben a helyzetben maximum a saját hülyeségem miatt akarnék öngyilkos lenni, de biztosan nem ettől az egetrengető semmiségtől :) biztosan a korod a magyarázat :)
2013. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Auu.. Most nézem... 24...

Tudod vannak a kutyáknál is olyanok hogy ,, alom alja" ami az életképtelen kiskutyákat takarja, akiket a tesói ellöknek a táplálékforrástól. Ezek a kutyák kicsik lesznek csenevészek, többnyire elpusztulnak. Életképtelenek. Szívás.

2013. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nézd,ilyen szempontból szerintem sok ember érezheti magát úgymond semmire valónak mert képelen munkát találni mivel semmi kézügyessége nincs ahhoz hogy bármit is megfelelően elvégezzen,(sokan a tanult szakmájukhoz se értenek kellőképpen) és hát többek között emiatt sem képes arra hogy egy munkahelyen tartósan megállja a helyét... Sajnos a válság óta kissé átalakult munkaerőpiac is.Ma már pénzt csak tudásárt rutinért kézügyességért sok munkáért adnak,úgymond csak a legjobbaknak.Gyakorlatilag ezért fog a saját kardjába dölni még egy jó párszor a következő évtizedkbe a kiszorító kapitalista világgazdasági gondolkodásmód/rendszer amig meg nem tanulja hogy ez igy nem működik mert ekkora egyenlőtlenséggel,diszkriminációval az emberiség idővel csak önmagát fogja kipusztitani.Nem kell hozzá még fegyverekkel vívott világháború se.
2016. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!