Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány kicsit vadócabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kicsit vadócabb, az ijesztő nektek, fiúk? Részletek lent. (kicsit hosszú lesz, előre is bocsánat)

Figyelt kérdés

Szóval nem (csak) szexualitás terén gondolok vadságra. (igen, rólam van szó, van párom, nem kérek priviket, csak az átlag pasi véleménye érdekel.:)

Kicsit szarkasztikus humorom, élénk viselkedésem, határozott fellépésem van elsőre, de alapvetően kedves vagyok. :) Kicsit nagy a szám, de nem dominálok le senkit.

Rólam azt kell tudni, hogy bár nagyon nőiesen öltözködöm, de metalface vagyok (tök mindegy, hogy felveszek-e olyan cuccokat vagy se, azonnal levágják. nem tudom, miért.:D)Múltkor buliban mondták rólam, hogy vad vagyok, és elgondolkodtatott. :)

Alapvetően nagyon fejlett empátiás készségem van (ebből élek), és nagyon gondoskodó, gyengéd tudok lenni, de sose tudtam magamat törékeny virágszálnak eladni, már csak a testalkatom miatt sem. (nem kövér vagyok, hanem a sok sporttól izmos, meg most feljött kb 5 kiló plusz, hogy kicsit összepunnyadtam)

bocsi még egyszer a hosszas magyarázatért, kellett az összképhez. :D


2013. aug. 28. 00:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem ijesztő, viszont a metél nekem nem jön be. :)
2013. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ijesztő,legalábbis számomra nem az.

Megkérdezhetem,hogy az empatikusságot hol lehet így hasznosítani?

Tehát mire céloztál ezzel?

2013. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Gyógypedagógus-pszichológus vagyok, momentán egy gyermekotthonban dolgozom :)
2013. aug. 28. 00:31
 4/17 A kérdező kommentje:
1, a zenei ízlés szerintem nem vitatéma :)
2013. aug. 28. 00:32
 5/17 anonim ***** válasza:
most így ahogy leírtad magad...nemtudom havernak szeretnék egy ilyen nöt de párnak nem:)
2013. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
és mi az oka annak, hogy nem?:)
2013. aug. 28. 00:40
 7/17 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a párod
2013. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
megtörtént, már régen. :D
2013. aug. 28. 00:53
 9/17 anonim ***** válasza:
4es vagyok,nekem az ilyen laza esetleg fius viselkedésü lányokban nem érzem,hogy csunyán fogalmazva felnéz rám,magyarul nem szeretem ha a nö hordja a nadrágot a házban
2013. aug. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
bocsánat 5ös voltam:)
2013. aug. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!