Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik ilyen piti dologról?

Figyelt kérdés

barátom azt hazudja, hogy lepihen pár órára, pedig csak gépen játszik. miért hazudik ilyen butaságról? dolgozom, ő szabadnapos. annyira mindegy, hogy mit csinál vagy mit nem... miért nem őszinte?! tudom, őt kérdezzem... de nem fogja megmondani az igazat, tartani fogja magát az "igazsághoz"... MIÉRT??


ÉN 19N, Ő 20F


2013. aug. 28. 13:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
biztos izélgeted amiért gépezik.
2013. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem izélgettem soha amiért játszik :D
2013. aug. 28. 13:30
 3/19 anonim ***** válasza:
ha nem izélgetted akkor ménem mindegy h lepihen vagy játszik?
2013. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha tudnád... ez is pihenés.

Szóval ez nem hazugság.

2013. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
mert hülyének néz, és nem értem miért jó ez. előadja, hogy hűűde fáradt meg fáj a hát, és muszáj lepihennie. 5 perc múlva kiderül, hogy játszik...
2013. aug. 28. 13:32
 6/19 A kérdező kommentje:
ja és a "lefekszem aludni" azt jelenti, hogy lefekszem a gépemmel az ágyba? :D
2013. aug. 28. 13:33
 7/19 anonim ***** válasza:
neizélgessed má szerencsétlen gyereket hagyjáccon, most montam!
2013. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ezaz anya, ha ennyit fog hazudni a kapcsolatotok során akkor tedd össze mindkét kezed.
2013. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Azért mert az akarja, hogy pár óráig hagyd békén, ne hívogasd.


Pl. manapság divat az hogy online játékban két csapat küzd egymás ellen (pl. tankokkal, repülőkkel, kommandósokkal), és ezt sokan éppen olyan komolyan veszik, mint mi annak idején a focit.

2013. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

de napközben úgysem hívogatom, hiszen dolgozom.

mellesleg mindig tolerálom ha játszik és nem tud velem foglalkozni. ha épp ott vagyok nála, és én pl. sminkelek vagy hajat csinálok, olyankor szokott addig játszani, aztán ha kész vagyok, de a játék elhúzódik, soha egy szót nem szólok, megvárom amíg befejezi. tényleg nem szoktam csesztetni ezért. úgy kapcsolódik ki ahogy akar... meg amúgy is ritkán játszik.

2013. aug. 28. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!