Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. szorra járunk de még mindig nem akar megcsókolni a barátom. Lépjek vagy várjak míg ő lép? Többi lenn.

Figyelt kérdés
először másfél hónapot jártunk és a puszizónán túl nem jutottunk akkor normál kapcsi volt. most nyitott kapcsiban vagyunk több mint 3hete igaz nem taliztunk még, de ha találkoznánk és nem akarna megcsókolni szerintetek megcsókoljam én?? lányból vagyok és így kissé furcsának találnám a helyzetet, de hamarosan el kell mennem angliába és kitudja mikor jövök vissza és emiatt nagyon szeretném a csókot. de para vagyok. amúgy szerintetek ha talizunk akkor mennyire nyomuljak??

2013. aug. 28. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ülj vissza az iskolapadba
2013. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mr fox válasza:
Ha lányból vagy nyugodtan csókold meg, a férfi nem örül jobban másnak, és még önbizalma is több lesz.
2013. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!