Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom nem akar megcsókolni (úgy hosszabban)?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy valami miatt nem érez rá indíttatást. Mi több, állítása szerint egyszerűen gusztustalannak tartja... Korábban ezzel nem volt gond, de már egy ideje nincs köztünk szájra puszinál több.. :( Nekem nagyon hiányzik a normál csók és nem tudok kibékülni azzal, hogy nem kapok ilyet. Ti mit tennétek a helyemben?

Kérlek normális válaszokat! Köszi!


2012. jan. 17. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Mond meg neki,hogy rosszul esik,hogy nem csókolóztok,és ha nem ért meg ,akkor valószínűleg amúgy se vagytok egy hullámhosszon ,szóval én elgondolkodnék azon,hogy jobb lenne külön.
2012. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem szerethet minden ember csókolózni, ő pl nem szereti, el kell ezt fogadnod, vagy csak büdi a szájadja, vagy láthatott valamit ami fóbiát váltott ki belőle :(
2012. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a páromat mindig hosszan csókolom és viszont is kapom tőle.engem totál kiakasztana, ha nem így lenne. 22/f
2012. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Engem is! És gondolkodok azon, hogy biztos, nem tudok enélkül hosszútávon meglenni!! :(

Többször beszéltem már vele erről, de mindig ugyanaz a magyarázata (amit már leírtam).

2012. jan. 17. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes módon, az én barátom is így volt vele. (legalábbis mesélte, hogy az előző kapcsolatában is úgy volt, hogy a lány szeretett volna hosszabban, de ő egyszerűen gusztustalannak tartotta, hogy nyál meg ilyenek, így a rövid csóknál többet ő sem tudott elviselni. 6 évig volt azzal a lánnyal.. érdekes dolog ez.)


Viszont nálam teljesen más a helyzet. (nem elszomorítani akarlak) De van amikor egyszerűen leostromol a csókjaival.

2012. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!