Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, megbeszélem a barátommal, hogy hétvégén menjünk el valahova. Kinéztem egy helyet, pont lesz ott koncert is meg minden. Jönnek a haverok is. De én lebetegszem, ő mégis elmegy a haverjaival. Ti hogy reagálnátok erre?


(azért írtam, hogy tegyük fel, mert még nem beszéltem meg vele, annyi, hogy kinéztem egy helyet hétvégére. Tudom, hogy jönnének a haverjai is, mert minden évben szoktunk menni. Igaz, külön, de ott mindig összefutunk velük. De jelenleg beteg vagyok, nem tudom addigra meggyógyulok-e. Kíváncsi vagyok, hogy így is elmenne-e) És ha ti a helyemben lennétek, hogy reagálnátok erre?


2013. aug. 28. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Koncertől függ
2013. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnék belőle problémát. Nem vagyok már gyerek, akit ápolgatni kell. Legalább neki legyen egy jó hétvégéje, ha nekem nem lehet!
2013. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nemtudom :S

#2 én pl erre azt mondom, hogyha szeretem a barátnőmet akkor akkor van jó hétvégém ha vele lehetek (főleg ha mostról van szó, akkor suli előtti utolsó hétvégét együtt :33 jóis lenne xd ) de tényleg koncertől függ :D pl egy Slipknot ra simán mennék :DD

2013. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!