Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok erre? Túloztam?

Figyelt kérdés

Nézegettem a párom telefonját. 3 hónapja vagyunk együtt. Jó néhány lánnyal beszélt előttem de mióta mi összejöttünk egyel sem.

Május végén jöttünk össze és május közepén beszélt egy lánnyal akinek szinte ugyanazok a bókokat mondta mint nekem.

Ez egy kicsit rosszul esett mert mikor mondta hogy én vagyok neki az igazi el hittem de mikor láttam hogy más lánynak is ezt írta előttem hát nem esett valami jól. Ezután kicsit megsértődtem.

Mit csináltatok volna a helyembe?


2013. aug. 25. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

:DD Kamugép. Utálom ha ilyen "magasröptű" dumákkal jönnek a srácok. Mi az, hogy valaki az igazi neki mikor nem is járnak? :DD

Akkor fogadható el, ha érezni, hogy csak poénkodik. Amúgy most már nem tudsz sokmit tenni... Én maximum megjegyezném neki hogy nem kell ám hazugságokkal bombázni a csajokat. Bár nem tom mit nézegeted az üzijeit 3 hónapra visszamenőleg... Te kis kém!

2013. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nálatok mennyire gyakorlat az, hogy egymás telefonját nézegetitek. Nálam az a kiindulópont, hogy nem nézném meg a telefonját :D
2013. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmit. ilyen egy pasi. nem találunk ki minden csajnak új szövegeket. én 3at használok 10 éve
2013. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló nem vagyok kém ott ült mellettem a párom és megengedte :)
2013. aug. 25. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy szókincsem amit szeretek használni és azt használom mindig. Ez vagyok én. Szerintem sok mindenkivel ez a helyzet. Nem újítanak minden lány után a férfiak
2013. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha felmerült benned hogy 'ki dobod' akkor ezt felejtsd el.. Ameddig semmi nem történik közöttük, addig nem éri meg..Persze jogos ha szarul esik.. de ilyenek a Fiúk.. majd megszokod te is!:D
2013. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem merült fel hogy ki dobom:) nagyon szeretem :)

köszönöm a válaszokat :)

2013. aug. 25. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!