Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szavakba lehet foglalni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szavakba lehet foglalni az igaz szerelmet? Te mit mondanál a párodnak?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
"bírom a pofádat, asszonyállat"
2013. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az igazi szavak nélkül nyilvánul meg, magasabb szinten a beszédnél.
2013. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a butaságokra! :D Szerintem nem lehet, a tettek beszélnek.
2013. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki megkérdezné, hogyan szereted a párod, mit válaszolnál?
2013. aug. 28. 23:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Rólam köztudott, hogy félek a ráncoktól, őszülő hajtól, a korosodástól. Az igaz szerelem valami olyasmi lehet, hogy van egy pasi, aki mellett elviselném az öregedést, sőt, kifejezetten élvezném, boldoggá tenne, hogy egyre több közös év van mögöttünk. :) (Nagyon nyálas? :D)
2013. aug. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 idfdfgdfh válasza:
Én ezt úgy fogalmaztam meg magamnak hogy ezt úgysem lehet szavakkal elmondani, de bárcsak egy érintés is elég lenne, hogy megtudja az a valaki hogy mit érzek iránta.
2013. aug. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A #2. válaszolóval értek egyet. Ösztönös vonzalom, ami elementáris erővel támad :))) Szavakkal nehéz kifejezni.
2013. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lelki társak vagyunk...:) én ezt szoktam megkapni, és mondani is, mert így is gondolom. Soha senki mással nem éreztem ezt.


27/N

2013. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy érzést nem lehet körülírni szerintem. Lehet az bármilyen érzés. Azt sem lehet leírni mit érzel amikor a vizsga előtt izgulsz. Mert azt érezni kell. Hát akkor még az igaz szerelem... nem, nem lehet szavakba foglalni. Ha te pár mondattal körül tudod írni hogy szerelmes vagy, az már régen rossz. Mert úgy érzed hogy az egyszerűen leírhatatlan.

De lehet csak én gondolom így.

2013. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!