Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az élet értelme akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az élet értelme akkor, ha nem akarunk szerelmet, élettársat? Mi más van ami az élet értelemét adja nektek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hivatás
2013. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Akszidentális Errőr ***** válasza:
100%
A TE életed értelme nem lehet egy MÁSIK ember! Ezt felejtsd el. A szerelemnek vagy egy párkapcsolatnak nem ez a funkciója. Szerinted aki megtalálta a szerelmet, az utána csak van és szeretkeznek, meg a szerelemnek él? Én úgy gondolom, hogy az élet értelme a fejlődés, a boldogulás, a példamutatás, a tanítás és tanulás... Mindenki más és más módon valósíthatja / találhatja meg ezeket. Ha nem akarsz szerelmet, akkor is ezernyi dolog vár még rád az életben. :)
2013. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Alkotás, Munka, Rászoruló emberek segítése.
2013. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
na igen. vajon a munka elég motiváció? attól teljesek lehetünk?
2013. aug. 20. 22:33
 5/13 anonim ***** válasza:

Munka,karrier,szórakozás....


Bár előbb utóbb elkezd hiányozni egy társ,az életedből,egy idő után üresnek érzed magad....egy ideig én is így voltam,nem akartam senkit,bár én egy hatalmas csalódás miatt,évekig egyedül voltam,de a vége felé már nagyon nem bírtam az egyedüllétet.....

2013. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Én szeretem egy magokkal teli tálba belemártani a kezemet. Szeretem nézni, ahogy a hideg sör habja csúszik le a pohár külső oldalán, szeretem a kétszínű csigaházakat hipnotizáló spirálnak képzelni, szeretem írás közben a tollamat 2 méter magasba feldobni, majd elkapni. Szeretem Chopin zenéjét, Van Gogh festményeit, József Attila verseit és (főleg) az európai filmdrámákat. Szeretem a Milka csokit és a hideg tejes italokat. Ja, és a Keleti Pályaudvar egy nagyon szép épület!


Az élet szép, csak az emberek idióták. Szerintem.

2013. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De mire való a fejlődés , a tanulás, a siker, ha nincs melletted egy társ?? Végig lehet-e csinálni az életet szerelem ,társ nélkül, úgyhogy bologok és egészek vagyunk enélkül is?
2013. aug. 20. 22:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Végigl ehet csinálni társ nélkül, én szingli ként írom neked de ha körülnézel te is biztos látod hogy ha meg van az embernek párkapcsolata akkor is vannak gondok csak éppen nem az hogy miért nincs senki... Akkor ott az összehangolódás esetleg ha valamelyik fél nemjön úgy ki a másik családjával stb. Nem mondanám hogy ez vagy az az állapot jobb de ami biztos hogy én is gyakran ott rontottam el (talán már nem) hogy nem midnen áron akarok társat és ha esetleg ismerkedem is akkor nem az ismerkedés a kapcsolatteremtés fő célja hanem a közös érdeklődés és esetleg ha úgy vann akkor miért ne lehetne valami belőle. Az élet vagy sors vagy ki nevezze ahogy akarja leg nagyobbjátéka kihívása hogy szerintem sok összeillő és tartósan összeillő ember nem találja meg egymást vagy egy hajszálon múlik hogy összefussanak vagy elkezdődjön valami. Valóban nem jó társ nélkül de amikor jött valaki az én életembe vagy én az övége nézőpont kérdése az akkor történt mikor valamennyire tudatosan valamennyire nem elengedtem ezt a "keressünk minden áron" dolgot és koncerten voltam vagy kutyát sétáltattam és éppen az adott tevékenységre koncentráltam nem is gondoltam hogy ott esetleg lehet találni valakit és láss csodát. Ezekkel együtt remélem nem tűnik úgy hogy az ember lenyelte a bölcsek kövét és néha én is felteszem magamnak ugyan ezt a kérdést amire válaszoltam....
2013. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Romero, de te most arról írtál, hogy megutaljuk a párunkat, ha még nem is akarjuk. Az én kérdésem az, hogy társ nélkül, lehetsz-e egész? Lehetsz- e boldog? A sikereid ugyanolyanok , mint társsal?
2013. aug. 20. 23:14
 10/13 anonim válasza:
Szerintem sem lehet a szerelmed az élet értelme. A társ nem egy megváltó, hanem valaki olyan, aki melletted van és akire számíthatsz, valamivel boldogabbnak érzed magad vele, mint nélküle. Viszont az életed, a személyiséged, a munkád, az érdeklődési köröd, a barátaid ideális esetben kellene, hogy adjanak annyi támaszt, hogy társ nélkül is jól érezd magad a bőrödben. Sőt, könnyeben talál valaki szerető párt, ha egésznek érzi magát egyedül is.
2013. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!