Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet így szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet így szerintetek? Vagy azt hanyagoljam?

Figyelt kérdés

Levelet, és rajzot szeretnék adni a páromnak. 2 rajz+ a levél, és nem tudom mibe tegyem. Gondoltam arra, hogy egy feltekerem őket,és egy égetett papírral kívül összefogom, és rákötök egy masnit. Jó ötlet úgy? Olyan mint a merített papír, megégettem a szélét, és olyan régies beütése van.

Nem gondolja majd gyerekesnek? Vagy szerintetek mibe rakjam őket?


2013. aug. 29. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
tegyél mellé egy üveg viszkit és kiegyensúlyozod a gyerekes ajándékot.
2013. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

akár egy borítékba is jó

vagy csak úgy simán, esetleg egy masnival átkötve

a rajzok már bővel elegek, szerintem nem kell tovább fokozni

2013. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké, de akkor ne tegyem más valamibe őket? Vagy valami ötletesebb dolgot nem javasol valaki?
2013. aug. 29. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha régies beütése van, akkor egy fonallal kösd össze és viaszból csinálj valami pecsétfélét :D Tiszta középkori hatása lesz, de nekem tetszett, amilyet én csináltam anno :)
2013. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pedig már annyira belejöttem a rajzolásba, hogy gondoltam teszek 3at.xD
2013. aug. 29. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!