Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem és a szomszédcsaj?

Figyelt kérdés

Háát fura sztori..:DD

Van az exem ő 14 és van a(z egyenlőre csak) barátom.. (fiú) ők ketten osztálytársak meg elég nagy haverok..

Van a szomszédcsaj.. alapból nincs vele bajom.. ő 13 éves és olyan "kapcsolatai" vannak hogy van hogy nem is köszönnek egymásnak..

Namost ők talán kavarnak legalábbis ezt halottam.. együtt jönnek táncolni szüreti felvonulásra..ami érdekes lesz mert én meg évek óta táncolok ugye és idén 'A' sráccal fogok.. aki mellesleg mesélte hogy az exem folyamatosan rólam kérdezgeti meg ki volt akadva mikor megpusziltam .. meg mellé folyamatosan engem figyel. Most mégis mi az isten baja van..?.. amúgy 15 vagyok.. eléggé zavaros de remélem érthető..:D



2013. aug. 29. 20:05
 1/3 anonim válasza:
Az, hogy szeret. Vagy ha nem szerelem az ő részéről, akkor csak vonzalom. De az biztos, hogy féltékeny
2013. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"13 éves és olyan "kapcsolatai" vannak"

Itt akadtam ki!

ÚR ISTEN!!!!

A 14 éves már csak ex? Jéjzushka!

2013. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

azért tettem idéző jelbe a kapcsolatai szót mert ez annak nem nevezném.. (értsd: kirakja fbra hogy együtt vannak de van hogy utcán nem is köszönnek egymásnak..)

hát ex.. van ez így.. csókolóztunk..meg ami kell.. le nm feküdtünk.. ehhez fiatalnak tartom magam.. bár ez több mint fél éves kapcsolat volt.. (plusz kb. ugyanennyi az ismerkedős szakasz.)

2013. szept. 11. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!