Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg nagyon rosszul vagyok, milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

Nagyon összevesztem ma a szüleimmel és azóta nagyon rosszul érzem magam.. Lelkileg nagyon padlóra tett..

A páromnak mondtam, hogy összevesztem velük és úgy érzem, senki sem szeret.. Sajnos rossz a kapcsolatunk és folyton, mindenért engem hibáztat és ezt ma mondtam..

Hogy a szüleim is meg ő is csak hibáztatnak folyamatosan és egy nagy kalap szrnak érzem csak magam..


Mondtam, hogy úgy érzem senki sem szeret, semmi szeretnivaló nincs benne, csak hiba..Erre ennyit írt: "de igen van", hát kössz.. Sok kiderült..


Felhívni sem képes, megnyugtatni sem, semmi.. Ennyire számíthatok rá a bajban??!


2013. aug. 29. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
önsajnálat mindig büdös.
2013. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tőmondatokban válaszol, már amikor válaszol... Dél óta bőgök, miért nekem kell kikönyörögni a válaszokat is..

Azt hittem ha feljön fb-ra majd kicsit megnyugtat, hogy igenis ő szeret, számíthatok rá, sok szeretnivaló van bennem.. de most nagyon nagyot csalódtam és még szrabbul érzem magam..

hánynom kell annyira...

2013. aug. 29. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nehezen fejezi ki az érzelmeit?
2013. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem önsajnálat, szörnyen rosszul érzem magam.. tényleg így érzem, hogy senki sem szeret.. van a családom meg a párom.. a családom ma bebizonyitotta, hogy nem.. erre a párom is..
2013. aug. 29. 21:08
 5/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, ezen még nem gondolkoztam... most így hirtelen nem tudom.. nem nagyon tudok gondolkozni, alig látok..
2013. aug. 29. 21:08
 6/9 A kérdező kommentje:
csak jól esett leírni valahova a dolgot..
2013. aug. 29. 21:08
 7/9 A kérdező kommentje:
felhívtam, hogy mégis mi a baja, miért nem vigasztal meg.. a válasza az volt, hogy "nem tudom", miért nem hívott fel "nem tudom, nem megy ez most nekem"...
2013. aug. 29. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Lelki csődtömeg
2013. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos vannak ilyenek,én is sokszor érzem magam így ahogyan te.Ha gondolod,nekem nyugodtan írhatsz,szívesen meghallgatlak vagy segítek neked,én átérzem a helyzeted. :)
2013. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!