Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeressek újra belé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek újra belé?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég óta vagyunk együtt a párommal,de túlzottan szerelmes belém és félek,hogy ez miatt megfogom utálni. Egyszer már volt rá példa,hogy az exemet megutáltam épp azért,mert túlzottan szeretett és nagyon ragaszkodott. Őt nem akarom elveszíteni és komolyan gondolom vele a dolgokat.Életembe 2 férfi volt akibe halálosan beleszerettem,de azok a csalódások után,már nem tudok úgy szívből szeretni,mint rég.Most ezt szeretném elérni,hogy szeressek énis teljes szívemből,de már megszoktam,hogy eddig mindig csalódtam és játszottak velem. Épp ez a probléma,hogy akivel most vagyok ő nem ilyen,mert sajnos túl tökéletes.Sosem veszekszünk,mindenben egyet értünk,szinte olyan,mintha én és ő egyek lennénk.Kis milliószor próbáltam csak egy hibát is keresni amin veszekedhetek vele,mert engem idegesít,hogy minden jó köztünk,de egy okot sem találtam.Pár évvel ezelőtt pont ilyen férfit akartam és most pedig valahogy megtántorodtam,már nem tudom,hogy mit akarok...Megváltoztam pedig nem akartam.Ma szakítottam vele,hogy talán ez a kis távolság jót fog tenni és majd hiányzik és talán sikerül megszeretnem,de annyira fáj,hogy megbántottam,mert számomra ő a tökéletes,de mégis hiányzik belőlem a szeretet.Sokszor mondjuk egymásnak,hogy "szeretlek,Imádlak" de akárhányszor ki mondom én,vagy válaszolok,hogy énis szeretem valahogy..Valami félelem megy rajtam keresztül és már félek kimondani a két szó bármelyikét,mert régen hatalmasat csalódtam. Nem tudom mit tegyek,nem akarom elveszíteni őt,de olyan fújtogató az érzés,hogy nem játszik velem,hogy nincs semmi gond.De a legnagyobb gond,hogy nem tudom szívből szeretni,pedig nagyon akarom.
2013. aug. 30. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
kérd meg hogy reggelente rúgjon beléd egyet-kettőt.
2013. aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el pszichológushoz. add ki magadból a felgyülemlett csalódást, feszültséget, beszéld ezt meg olyannak aki nem elfogult érzelmileg nem érinti a dolog. Nem kell emiatt szakítani ha a kapcsolatotok jó akkor miért? A saját problémádat így is megoldhatod csak kérj külső segítséget. Egyedül ezt nem fogod megoldani és a távolság sem fog segíteni
2013. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy sok mindent észrevettél a kapcsolatotokban.

"Számomra ő a tökéletes, de mégis hiányzik belőlem a szeretet."

Legközelebb ha ilyen helyzetbe kerülsz, mondd meg a párodnak, hogy fontos neked, de több szabadságra van szükséged.Ha ragaszkodik hozzád túlságosan, akkor az azt jelenti, hogy ő sem tud igazán szeretni.

Abban az esetben ha megkapod a szabadságot és párod ezt elfogadja ragaszkodás nélkül, akkor az azt jelenti képes szeretni téged.Mert azt szeretné, hogy jól érezd magad és azt tedd amit épp szeretnél.

Az, hogy nem vitatkozik veled, az jelentheti azt, hogy arra törekszik erősödjön a kapcsolatotok.Ez nem azt jelenti, hogy később nem fog határozottabban ellent mondani neked.Mert még őszinte visszaigazolásra vár tőled, hogy elfogadod és szereted őt.

Ne érezd magad rosszul emiatt az egész helyzet miatt!

Ha tényleg szeret, akkor nem fog megbántódni bármit is modasz neki.

Ha fontos neked valamennyire, akkor tudasd vele, és kérj több szabadságot magadnak.Ami jelentheti azt is, hogy csak egyedül vagy és annak tudatában, hogy ő ott van neked!Ezért képes leszel arra, hogy jól érezd magad!Mert nem érzed magadat függve tőle.Így jobban tudsz majd szeretni is mert szabadságot kaptál és érezni fogod mennyit jelent ez.

Annyit mondanék még, hogy próbáld nem beazonosítani , egy gondolattal se őt.Ne gondold azt, hogy ő ilyen vagy olyan.Mert ezekhez mérten fogsz regálni a jelenben őrá.Hagyd meg neki és a helyzetnek ezt a szabadságot.Ne érezd azt, hogy hibáztál a döntéseddel.

Ha fontos neked tudasd vele!És azt is, csak szeretnél néha egyedül lenni

és több szabadság kell!Ez neki is jót fog tenni!Mert a ragaszkodása helyett, jut ideje önmagára is és a dolgaira.Tudni fogja, hogy ott vagy neki és ezzel sok minden változhat!Lehet nem is az az ember leszmakit gondoltál!;)

2013. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*"akit gondoltál"
2013. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mit nem adnék érte ha engem valaki ennyire szeretne és nem lennének problémáink amin veszekedhetünk.. nagyon szerencsés vagy, hogy találtál egy ilyen pasit szerintem inkább értékeld!
2013. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha egyszer talaltal magadnak egy ojan partnert aki az életét adná erted és. Ahogy irtad hogy igen pasira vágytak akkor meg ne habozz mert ha te nem fogod meg akkor más fogja ne szalazd el életed egyik forduló pontját én is tétovaztam és én elölem elvitték . Te ne kövesdi el azt a hibát amit én bármit meg adnék ha szeretnének és foglalkoznának velem .addig cselekedjen amit lehet .
2013. aug. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!