Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szeressek újra a páromba?

Hogy szeressek újra a páromba?

Figyelt kérdés
Nem akarom elhagyni, mert sok közös tervünk van. Már beszéltem vele, hogy ez így nem jó, de nem tett sokat a változásért.
2011. ápr. 19. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Akkor tűrj és szenvedj.
2011. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem akar vàltozni, ne àldozd magadat, lépj!
2011. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az amit nem tudsz el viselni?
2011. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Kérdező!


Romantika, séták, nagy beszélgetések, rózsaszirmok fürdővel, illóolajok, közös nyaralások, randik- visszahozni az első randikat. Beszélni az érzésekről. Udvarlások. Egyenlőre ennyi jut eszembe:)

Sok sikert!-főleg ha komolyan gondolod.


Egyébként miért szerettél ki belőle??

2011. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
El laposodott minden. Próbáltam hívni minden fele, de neki sosincs pénze, egyszerűen nem érzem magam nőnek mellette. Ha próbáltam olyat, amihez nem kell pénz, nincs semmi témája, régen pedig nagyon jókat beszélgettünk. Olyan, mint ha ő lenne az én barátnőm, én meg a barátja. 24 N vagyok
2011. ápr. 19. 17:52
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is volt ilyen időszak, hogy úgy éreztem nem tudok mit tenni. Mi is nagyokat beszélgettünk régen, aztán ez valahogy elmaradt. De tudtam h szeretem és vele akarok élni és fordítva is tudta. Elmentünk egyet kirándulni közösen, nagy túra, ahol van időd beszélgetni és kettesben lenni, illetve arra is, hogy kettesbe legyetek, a nehézségek legyőzése a kiránduláson sokat segített, illetve az hogy utána képesek voltunk leülni és megbeszélni kit mi bánt, kinek mi lenne jobb. Kölcsönösen megegyeztünk ebben. Viszont az volt a lényeg h mindketten akartunk változtatni!
2011. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Én is 24/N vagyok:) Utolsó voltam.
2011. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem hagyd, hogy találjon magának egy rendes lányt, aki szereti!

Tudod úgy kapcsolatban lenni, hogy nem működik, és csak várod vagy épp követeled, hogy változzon, az nem jó. Miért nem te változol? MIért neki kell?

És mi köze, a pénznek a szerelemhez? Látod ez a baj, hogy nem is azért mentél vele kapcsolatba, mert szeretted valaha is, hanem remélted, hogy majd pénzel... Ez undorító. Az a baj, hogy a normális fickók ezért zárkóznak magukba és csak 40év körül kezdenek éledezni, mikor már mindenük megvan. Akkor meg mindenféle hülye igényeik lesznek, amiket ti pénzéhes libusok neveltek beléjük.


Hagyd inkább, keressen egy kedves lányt. Te meg nézz szét a gazdag vagánycsávók, vagy az öreg milliomosok között!

2011. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
nálunk is ugyanez a baj, és sajnos én sem tudom , hogy mit lehetne tenni.igaz nálunk annyiban jó, hogy a napi dolgokat meg tudom vele beszélni, de arról, hogy mi bánt, hogy mit szeretnék én vagy ő nem lehet vele beszélni, ha elmondok neki egy problémát, akkor annyit mond, hogy hát jah ez baj.és ennyi.én inkább nem mondok semmit, várom, hogy észreveszi e a dolgokat magától.ha nem akkor lépek, mert ez igy nem jó, és neked is ezt tanácsolom.jó ha sok tervetek van, de ez így nem élet, ha nem a párod igazán és nem tudsz vele mindent megosztani.én attól félek, hogy ha most ilyen lesz akkor mi lesz később.
2011. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfiaknak nem mondod el mi a baj, nem fogja azt magától tudni, meg kell tanulni leülni vele beszélgetni, az érzéseidről a gondjaidról.Különben nincs értelme a kapcsolatnak. Ha két ember kölcsönösen szereti egymást akkor igenis működik!!
2011. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!