Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha még mindig csalom a feleségem? HOGY SZOKJAK LE A CSAJOZÁSRÓL?

Figyelt kérdés
24é fiu vagyok.Feleségem 23.é lessz.15éves voltam mikor össze jöttünk ö akkor töltötte a 14-et.2 éve hogy be költöztünk a házunkba.És már a gyereket is tervezzük.Amugy elég rendes vagyok vele.Járunk minden felé moziba, nyaralgatni,fürdöbe még télen is.A pénzt is le rakom neki az összest(kérni szoktam ha kell valamire pl.benzin).De az a lényeg hogy elejétöl kezdve megcsalom.De ö még rajtam kivül senkivel nem volt(ez tutti).tudom hogy nem fair amit csinálok,de nem tudok a kis ribancoknak ellent mondani.A házunk közelében van egy közép iskola na ott aztán rengeteg jelenkezö van,akik csak arra várnak hogy be nyomjam nekik.De még ott a munkám is divatáru kereskedö vagyok.Nagyon sürün kell szállitanom ruhákat csajoknak,csapatoknak,cégeknek,és mindig akad valaki.De most má nem akarom ezt föleg hogy jön a gyerek.HOGY SZOKJAK LE A RIBIKRÖL??????
2009. nov. 1. 00:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
Amég eltartod addig nem fog abajogni és megbocsájtja. De legjobb ha meg se tudja csak abbahagyod a megcsalást.
2009. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%

Kettőn áll a vásár :)

ne a csajokat ribancozd le inkább azon gondolkodj h van e ennek így értelme h szegénnyl ekkora taho bunkó állat vagy és még csak nem is sajnálod.

addig lépj ki amig nem jön egy picibaba mert nem kell h szegény így nőljön fel.

2009. nov. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
MÁÁ HOGYNE SAJNÁLNÁM SZERETEM TISZTA SZIVEMBÖL.
2009. nov. 1. 00:12
 4/28 anonim ***** válasza:
48%

A szöveg alapján következtetek rá hogy ez kamu.

Ha nem akkor tévedtem! De EZ KAMU!

2009. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyennek le kellene vágni a faszát.
2009. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

Enyhe kifejezés, hogy gáz.

Itt most nem a pénzről van szó. Egyáltalán, minek vetted el, amikor fűvel-fával kavarsz mellette? Erre nem gondoltál mielőtt belevágtál a házasságba? Előtte kellett volna gondolkodnod! Arra nem gondolsz, hogy ezzel őt mennyire megalázod meg átvered? Valóban szereted őt? Akkor ez nyilvánuljon meg abban is, hogy nem dugsz félre!

Egyébként meg beszélj egy pszichológussal, ha tényleg le akarsz szokni erről. Ha magadtól nem ment, ő az egyetlen, aki talán segíthet. A gyereket meg majd akkor csináld meg, ha már kiegyensúlyozott párkapcsolatban éltek! Gondolj arra is, hogy ha ez kiderül (aminek megvan az esélye) utána a gyerekednek lesz a elgrosszabb. Ezt akarod?

2009. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
NEM KAMU!!!!!!!!
2009. nov. 1. 00:13
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam, ha nem kamu akkor sajnálni nem tudlak, csak le ne bukj! És próbálj meg igazán leszokni róla és nézd a feleséged érdekeit!!
2009. nov. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
67%

szereed, meg sajnálod..

haggyuk már.

2009. nov. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
NEM TUDOK LE BUKNI AZ TUTTI!!!DE A PSZIOLÓGUS AZ NEM IS ROSSZ ÖTLET.
2009. nov. 1. 00:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!