Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általánosságban, csajozásról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban, csajozásról, így kéne?

Figyelt kérdés

csajnak:

*1 vagy bejön a srác vagy nem


2, ha bejön, akkor bárhol lekaphatja, nem? metró közepén, villamoson, bárhogy is csinálja, örülni fog neki, és belemegy

*

ha nem, bármilyen finoman csinálja, vissza fogja utasítani

*


tehát.... ha akarok valamit a lánytól, próbáljam meg? (megölelni, ha nem húzza el magát megcsókolni)

*azonnal, mindenféle előzmény nélkül, legközelebb amint találkozunk?


2010. júl. 2. 21:28
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
tehát a srác, bármikor közeledhet a kiszemelt lányhoz, ha a lánynak bejön, hagyni fogja?
2010. júl. 2. 21:29
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Azért a nők bonyolultabbak ennél.
2010. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Az túl nyomulós szerintem.Főleg ha nem is ismered inkább először beszélgess vele.
2010. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Timi: ) ***** válasza:

Lánytól függ,ha pl ha nekem tetszik a srác és egyből ölelgetni akar vagy nyomul beszólnék,hiába tetszik...legyen sokkal lassabb minden,adja meg a módját ne úgy,hogy nah bejön a csaj odamegyek és megölelgetem" ha érted mire gondolok,túl rámenős,de van akinek ez jön be,nekem pl.nem

23/L

2010. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Ha a lánynak bejössz, valószínűleg hagyni fopgja. Azuért ne siesd el nagyon a dolgokat mert leheth megijed a gyorasságtól.:)
2010. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

oké, milyen apró dolgokkal lehet kezdeményezni? akár azonnal... ? ötleteket kérek, ilyesmit:

megfogom a kezét, megölelem, stb


mikor lehet elsütni? hol, és hogyan?

2010. júl. 2. 21:34
 7/25 Timi: ) ***** válasza:

ha tetszik és távolabb van szemezel vele,keresed a tekintetét,ha viszonozza mosolyogj,ekkor közelebb mehetsz,először is ha már a közelében vagy szólítsd meg ha nem ismered,hogy pl.szia egyfolytában téged nézlek,nagyon szép vagy,hihetetlen a kisugárzásod:P,ha a csajnak bejössz akkor beszélgetni fog veled aztán beszélgettek,és közben véletlenül" megérintheted pl a karját,megkérdezed milyen parfümöt használ,fantasztikus illata van,bókolj aztán a többi jön magától.LÉNYEG:ne támadd le!!!

23/L

2010. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
hívd el valamien programra ahol nem csak kettesben vagytok.. az kevésbé nyomulós. engem bnőm kezdett el hajtani akkoribaxD és korizni szokott elhivni, meg diszkó, ilyenek. beszélgess vele és msn! re vedd fel mert a mai világban sztem az az ismerkedés alapja... ezután már minden felgyorsul és hajrá :P
2010. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk ismerem?
2010. júl. 2. 21:42
 10/25 Timi: ) ***** válasza:

ha ismered bók bók bók,mi újság van,mit csinálsz mostanában? Beszéltesd,minél többet beszél,annál jobban azt fogja gondolni de jót beszélgettek(hiába te alig szólalsz meg)jól jön egy poénos történet ami veled történt meg,poén végén esetleg amikor nevettek megérinted,hogy "ugye milyen jó?":D

Lefogja venni a szitut ha nem béna a csaj,ha ebből se ért mondd meg neki,hogy "tetszel nekem,ez számodra gond?" és ennyi...

2010. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!