Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? (Lent)

Figyelt kérdés
Van egy csávó (T). Kb 1 hónapja jöttünk össze, miután a régi barátommal szakitottunk. a srác nagyon szeret, de én még nem tudtam megszeretni, még mindig az exemért epekedek. Gondoltam, hogy Tvel eltudom felejteni, de közben egyre szorosabb kötelékem van T-nek egy ismerősével, akit én már 1 éve ismerek. És bevallotta nekem a tegnap, hogy nagyon tetszek neki, meg járna is velem. Mit csináljak T-vel? Nem akarok kib*szni vele, de tudom h B-t nagyon hamar meg tudnám szeretni. És tudom, hogy egyikük se b*szna ki velem.

2013. aug. 30. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
már kib_sztál "T"-vel. neki már sehogy sem lesz jó a történet vége, mivel nem szereted, csak felejtésre használtad, most meg képes lennél elhagyni másért
2013. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi van?:O
2013. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
szerezz be egy K-t és akkor mehet a BTK.
2013. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amelyiknek nagyobb a farka.
2013. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez jó volt 3.! :DD
2013. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Első . Nem basztam ki T-vel :) mert szeretem... de nem vagyok belé szerelmes. És nem csak felejtésre jöttem össze vele... Mivel érte dobtam az exemet akivel 9 hónapot jártam. Tul sokszor vert át és erre T is rámutatott... Ezért szakitottam vele.. Másnap T nem is tudott róla, hogy szakitottam az exemmel de azt mondta, hogy annak ellenére, hogy ott van Z (az exem) ő szeret és bármit megtenne értem.

Nem aszerint választok, hogy kinek nagyobb a farka -.- akkor maradtam volna az exemel...

2013. aug. 30. 17:31
 7/8 anonim válasza:

T kiesett a játékból

Ex meg már letudva-valamiért elhagytad

B még nem érdemes belekezdeni amíg az sem tudod mi van...bár a betűk miatt én sem...

2013. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
B-vel minden jó lenne... Tudnám szeretni :| meg annyira jól egyezünk... Voltunk közösen bálon, táncoltunk meg szinte nyaltam is vele :$ csak akkor már ott volt T :) és mint fent irtam bevallotta, hogy tetszek neki és járna velem. Az exe nagyon kiszúrt vele és csak nekem merte elmondani akkor, hogy mi is történt, én segitettem neki tullépni a csajon. És azóta nagyon jó barátok vagyunk.
2013. aug. 30. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!