Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sok sírás azt jelenti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok sírás azt jelenti, hogy már nem működik rendesen a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Az elején amikor a barátnőmre rászóltam valami miatt, nyelt egyet és másnap már nem volt probléma az üggyel, felfogta, úgy csinálta. Mindenkinek jó volt.


De most, fél év elteltével olyan apróságokból is vinnyogós sírás lesz, hogy mondjuk mossa már meg a fogát. Úgy érzem csak bántani tudom, ilyenkor megpróbálok neki beszélni a problémákról és úgy sír mintha verném. Nagyon le fogtok húzni, de én úgy érzem, hogy már nem érzi velem jól magát, nem vagyok összhangban és ezért fogadja el kevésbé a korrekciókat. Mert én pl mindig elfogadom tőle.


Ennek meg szakítás, vagy megcsalás lesz a vége, és még akkor is ő fog sírni. Igazam van?


2013. aug. 31. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen igénytelen 3,1415csa lehet ha fogmosásra kell rávezetni LOL
2013. aug. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hallgatom, hogy már nem kellek neki, hogy ő nem kell senkinek, pedig semmi mást nem várok tőle, csak azt, hogy ha mondok valamit azt ne engedje már el a füle mellett. Egyébként sosem mondtam olyat ami értelmetlen lenne, sosem szólok fölöslegesen, csak nem akarom, hogy igénytelenek legyünk. Pl elkezdett egy XXL-es pólóban mászkálni itthon, 5x mondtam, hogy nem tetszik pls ne...
2013. aug. 31. 00:54
 3/10 A kérdező kommentje:
Szólok neki miatta erre elsírja magát, meg megy a hiszti. Ráadásul úgy, hogy magát "bántja" vagy sajnáltatja. Én már nem bírom.... nagyon szeretem, de így ebből szerintem nem lesz közös jövő... vagy lehet?
2013. aug. 31. 00:56
 4/10 MrSlender:3 ***** válasza:
ezt 1 férfi se érti. Tudod ettől nő a nő.
2013. aug. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Agresszor vagy. Járjon otthon estélyiben? Tegye amit akarsz, neveled mint egy kutyát? Megcsalni meg csak szemetek csalnak.
2013. aug. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hogy ő nem kell nekem* nem én nem kellek neki...
2013. aug. 31. 00:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok agresszor. Régen ha szóltam valami miatt megértette. Ha volt egy ötletem támogatta. Ma meg úgy érzem mintha a kisöccse lennék akit k.rvára szeret de nem néz fel rá. Vagy hasonló. Nem tudom.
2013. aug. 31. 00:59
 8/10 anonim ***** válasza:

tudod ö nem egy kutya hogy mondasz neki valamit és ö úgy is viselkedik -.- ha tényleg fontos neked akkor olyannak szereted amilyen és nem olyannak amilyennek "betanítod"...

és nincs igazad mert ha valaki valakit szeret nem csalja meg inkább akkor szakíts vele ha nem kell neked mert ez azt jelzi hogy neked ö nem elég tökéletes...

2013. aug. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, a pólót azt hagyjad. Felnőtt nő, el tudja dönteni, hogy mi tetszik neki és mi nem. A szülők öltöztetik a gyereket. Ha nem tetszik a póló, ne nézz oda. Amúgy az a lényeg,a mi alatta van. Gondolom nem mindig ilyenben császkál. A fogmosásban igazad van. Napi egyszer legalább mosson fogat. Ne legyen büdi a szája, meg ne rohadjanak el a fogai. De!Igazából te nem érzed magad jól vele. Ezt érezteted vele, amikor rászólsz. A fogmosásnál jogosan, a pólónál nem. Ennyi.
2013. aug. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"olyan apróságokból is vinnyogós sírás lesz, hogy mondjuk mossa már meg a fogát."

Csak nem 5éves, te meg pedo?

2013. aug. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!