Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha rám jön a rossz kedv,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha rám jön a rossz kedv, szomorúság, ez mennyire tolerálható szerintetek?

Figyelt kérdés

Általában havonta egyszer max kétszer fordul elő ilyen velem, hirtelen rám tör ez az érzés, és teljesen el vagyok keseredve, magányosnak érzem magam stb... ez ilyen 1 nap alatt lezajló folyamat, hirtelen jön aztán hirtelen megy, de a barátomnak szörnyű lehet ezt elviselnie.

Elmondtam neki, hogy ne vegye magára, ha vele van bajom, azt úgyis elmondom, de akkor is biztos rossz ez így neki. :(

Egyébként megölelget, sokat beszélgetünk és máris szinte egy perc alatt kezd elszállni a rossz érzés, egyből biztonságban érzem magam, de mégis eltart egy ideig, mire teljesen helyrerázódom.

Szerintetek ez mennyire tolerálható? Ilyenkor inkább ne találkozzam vele? Vagy próbáljam leplezni, hogy épp milyen kedvem van?


2013. aug. 31. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
hangulatjavító pálinkát irass ki a horvosoddal
2013. aug. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez veled jár nem hinném hogy valamivel ellehet ezt tüntetni inkább csak fedni lehet de az se megoldás. szerintem hagyd a barátod úgy is segít felvidítani meg ilyenek nem kell neked semmit se tenned majd megszokjátok és lehet el is tűnik ez a dolog. :)
2013. aug. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindig rossz kedvem van és szomorú vagyok szóval én akkor meg sem szólalok D:
2013. aug. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden nő menstruál, nem olyan nagy kunszt ez...
2013. aug. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!