Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes a barátom, megváltozh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes a barátom, megváltozhat ez?

Figyelt kérdés
A barátom 26 éves,a szulei úgy nevelték,hogy nem tud semmit,szó szerint,tojást nem tud megsutni se mosni semmit,a ház korul sem,mindenbol ki van hagyva apja elintézi annyival h fiam necsináld mert koszos leszel vagy valami hasonló.Kb 4 éve koltoztek át panelbol családi házba azzal,hogy a lánytestverenek adják a panelt és majd a családi ház maradhat a barátomnak,a testvére még mindig nemkoltozott át,mert csinálják át a panelt (igen,már 4 éve).A barátom a házban megkapta a legkisebb szobát és szintén minden dontésbol kihagyják,ezt hiába mondja,mindig aztmondják erre a szulei,h téged úgysem érdekel.A lényeg,hogy engem már eléggé zavar,hogy bármi van a barátom megy mindennel apuka meg anyuka után (kozbe meg szerintem nem valami normális otleteik,megoldásaik vannak amugysem).Meglehet ezt valahogy változtatni vagy meg fog változni ez valamikor?Mert én inkább már szeretnék egy normális komoly kapcsolatot de így nemlehet ha mindenbe beleszolnak.Ha ott vagyunk még csak ha valahova el is akarunk menni,moziba vagy valami rogton megy anyunak szólni.
2013. aug. 31. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
költözzetek el a közelükből és álljatok a saját lábatokra.
2013. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1-es,ez jó otlet lenne de páromnak jó úgy,hogy a szulei kiszolgálják+én sulis vagyok saját maga meg nemkeres annyit h eltudjon koltozni.
2013. aug. 31. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!