Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem fontos a külső párválasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem fontos a külső párválasztásnál. Felszínes lennék?

Figyelt kérdés

Sokszor mondják, hogy a nők felszínesek, mert nem adnak esélyt a csúnya pasiknak.

Elmondom őszintén, ha egy férfi ronda, hiába kedves és megkapó a személyisége, nem lesz meg a szikra köztünk, mert számít a külső.Nem kell adonisznak lennie, de az átlagos szintet érje el.

Sokat törődöm a külsőmmel, teszek azért, hogy jól nézzek ki, ha válogathatok a férfiak közt, miért választanám a legrondábbakat?

A férfiak belegondolnak, ha van lehetőségük választani egy szebb és egy csúnya nő közt(hasonló személyiséggel és adottságokkal), valószínűleg nem a csúnyát választják, mondván, hogy jajj szegény megszánom.


2013. aug. 31. 13:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

Mindenkinek számít a külső..

Aki nem ezt mondj az HAZUDIK.

2013. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nagy igazság hogy végül a külső nem számít...a te korodban még igen de ahogy telik az idő többet tapasztalsz másképp nézed majd a dolgokat.
2013. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
88%
Lehet hogy le leszek pontozva, de hazudnék ha azt mondanám hogy nem fontos a külső.
2013. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ez nem felszínesség, hanem ösztön, mint az állatoknál. Azok sem párosodnak akárkivel, csak a domináns egyedekkel.
2013. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazad van, és annak a válaszolónak is, aki azt mondja, hogy idővel nem számít. Mert idővel az ember változik.

De fiatal korban igenis számít. Én még azt sem mondom, hogy átlagosnak kell lennie, inkább úgy fogalmaznék, hogy nekem tetsszen. Ha nekem bejön, onnantól kezdve lekaksizom, hogy ki mit gondol róla. Így voltam már "ronda" fiúba is szerelmes, mások azt mondták, hogy meg vagyok zakkanva. De nekem tetszett, mert olyasvalamit láttam benne, amit mások nem.


Kémiának hívom ezt a dolgot. Valakit meglátok, és megindul a kémia, a vonzalom. Ha nem indul meg, abból nem lesz semmi, és soha nem fogok tudni úgy nézni rá.

2013. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mivel mindenki így gondolkodik, nekem sosem lesz párom, mert annyira undorító és ocsmány kinézetű férfit egy lány sem lenne képes elfogadni, amennyire én az vagyok.
2013. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
7%
Ez biológia és nem kémia te nagyonhülye. Vonzódni pedig egy rondához nem lehet, akármit is hazudgálsz itt.
2013. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a jó szöveg, meg a fellépés a fontos.
2013. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom változik-e majd később...

Van párom jó pár éve.Azért vetődött fel ez a kérdés bennem, mert sokan úgy írnak azokról az emberekről, akiknek a külső fontos, mintha halálos bűnt követnének el.

Persze ha a párom mondjuk eltorzulna egy balesetben,(Isten ments!)akkor is vele maradnék, mert már megszerettem a személyiségét is.

De ismerkedéskor odaállít egy ragyás, 50kg-os, kopaszodó, szemüveges férfi, akkor lehet az bármilyen szellemes vagy szimpatikus, akkor sem látok sok esélyt arra, hogy érdeklődnék iránta mint férfi iránt.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. aug. 31. 14:19
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

# 7


Köszönöm a kedves megnyilvánulásodat. Egyébként nézz utána a fogalmaknak, próbáld megérteni, vond le a következtetést a szerelemre nézve (mivel a biológia tények halmaza, a szerelem/vonzódás pedig nem az), és azután pofázz...te nagyonhülye.

2013. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!