Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Tényleg ennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg ennyire fontos a külső? Nektek tényleg csak az számít? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


A képen a tesómmal vagyok. Természetre szinte teljesen ugyanolyanok vagyunk (én is szemüveges lennék, csak én kontaktlencsét hordok), ő is nagyon melegszívű, kedves, és jóindulatú lány, nagyon aranyos és házias. Sokkal ügyesebb a konyhában, mint én. Sőt, jobban is tanul. Bármiben segít és mindig lehet rá számítani.

Mégis, neki még sosem volt barátja... Mármint fiú haverok vannak, de csak haverok. Még soha nem járt senkivel sem.

Én 2 és fél éve vagyok együtt a barátommal, ő a 2. komoly kapcsolatom. De korábban se volt gondom az ismerkedéssel, sőt, igazából jobban belegondolva sosem volt problémám a fiúkkal... és nem értem, hogy miért van az, hogy tulajdonképpen semmiben sem különbözik tőlem a tesóm, még talán okosabb is nálam, neki mégse udvarolnak soha...


Fiúk! Nektek tényleg ilyen sokat számít a külső?

És ha igen, akkor mit tegyek, hogyan segítsek a tesómnak, hogy sikeresebb legyen a fiúknál?



2012. dec. 9. 19:34
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%

Igen!Nagyon is sokat számít a külső!Az mozgat meg.Ha nem tetszik nem tetszik ez van.El kell fogadni.

Azt nem lehet irányítani.

2012. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
97%
Fiúknak és lányoknak is sokat számít, ez van.
2012. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%
Igen fontos. Fogyókúra,kozmetikus,bőrgyógyász,szemészet kontaklencse miatt. 22/F
2012. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
43%
Ezek nem ti vagytok, mert egy testvér nem tenné ki egy ilyen oldalra a testvérét.
2012. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
28%
Kontaktlencse,haját göndörítse be,menjen edzeni diétázzon,menjen barnuljon.És amikor már csinos akkor hordjon nőcis cuccokat:miniszoknyát,Haját mindig engedje le.
2012. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
89%
Ha ők, ha nem ők, ezzel végre valaki bemutat a nyavalygó genyóknak, hogy nekik se kellene ám olyan, akihez bottal se nyúlnának!
2012. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%

Te sem húznál fel egy ronda cipőt csak mert kényelmes.

A tesódnak is hanyagolnia kéne a szemüveget mert nem áll jól neki + kozmetikus és bőrgyógyász ahogy előttem is szóltak és nem utolsó sorban mosoly (még, ha tesódnak nincs is sok oka a mosolygásra). Senki nem talál vonzónak egy savanyúő arcot vágó lányt.

2012. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
95%

Fontos, ahogyan az állatok is ugyanúgy az emberek is külső alapján választanak párt maguknak.... persze azért az ember kicsit más :)

ha valóban segíteni szeretnél neki akkor úgy teheted meg ahogy előttem írták... fogyókúra, bőrgyógyász.... olyan embert keresni aki segít megszépülni, mai világban már lehetséges, persze pénz is kell hozzá

2012. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%

hát sajnos ki kell hogy ábrándítsalak, de úgy van ahogy leírtad, de szerintem segíthetsz neki, de ehhez rengeteg türelem kell csak akkor kezdj neki, ha biztos vagy benne hogy végig kitartasz mellette


járj vele futni, segíts rendbe tenni a bőrét, haját, adj neki divat tanácsokat, ha sikerült finomabb alakot elérni, igazából ennyi, nincs jobb módszer, csupán ennyit tehetsz


és szerintem -ezt csak akkor vedd magadra, ha igaz- ne tápláld a lelkében ezt a fellegvárat, hogy számít valamit a párválasztás alapjaiban, hogy hogyan tanul, mennyire házias stb, mert ezek másodlagos dolgok, az hogy rendes lelkileg, tényleg fontos, de csak egy fél híd, azon ki akarna/tudna átkelni

2012. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Mókusgyilkos ***** válasza:
86%

ez most lehet parasztra fog sikerülni de:

bizonyos szintig nem számít a külső. ezt értsd úgy hogy pl én a vörös nyakközépig érő tépett hajra bukok de ettől még jöhet a hosszú világosbarna is, ide oda pár centi plusz v minusz kit érdekel és hasonlók

DE

tessék megnézni a képet és tessék találni 1 olyan pasit aki azt mondja h tök m1 melyikőtöket viszi ha a személyiségetek azonos [ami am kizárt de tegyük fel h lehetséges].

nem kell tökéletesen illenie a lánynak az elképzelésünkhöz de azért 1 miiiiiiiinimálisan passzoljon már.. és ez visszafelé is igaz nem de?


am: mennyibe h nem te v a kontaktlencsés lányka ?:) mondjuk nekem speciel ő sem az esetem bár lehet csak a művigyor teszi.

2012. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!