Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Párom mondta hogy van rajtam egy pici felesleg de neki én így jó vagyok.De azt is mondta hogy hogyha fogyni akarok akkor fogyjak,azt szeretné ha magamnak felelnék meg :S én nagyon önbizalom hiányos lány vagyok,az iskolában is folyton ilyeneket kapok hogy "zsírgombóc gurulj innen",a védőnő is azt mondta hogy túlsúlyos vagyok és a tesi tanár is direkt nekem ad rossz jegyet és ezt meg is mondta..meg hogy azért ad rosszabb jegyet mert szarok a képességeim..Pedig a sovány csajjal akivel voltam a gyakorlatnál,az szarabbul csinálta mint én :( tényleg ilyen vészes? :S 167 cm,59-60 kg vagyok.


[link]


[link]


Kérlek csak az ALAKOMRÓL mondjatok véleményt! :S

(A smink csak a kép miatt van)



2013. aug. 31. 16:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Te raktad fel azt a másik kérdést is.. ne ezzel foglalkozz, meg ne a gép előtt ülj, mozdulj ki:)
2013. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér. De ha nem érzed jól magad a bőrödben, akkor sportolj valamit, akkor majd csinosodsz.:)
2013. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
60%
A smink helyett 1 szatyor jobb lett volna a fejedre...
2013. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Fogynod kell, és sportolni.
2013. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Mondtam hogy csak az ALAKOMRÓL kérek véleményt!!Aki kötöszködik az jobb ha elmegy innen!!!Mert én bezzeg enm is kötöttem belétek akkor mit szapultok? :( :'(

Aki normális választ irt annak meg köszönöm!

2013. aug. 31. 17:12
 16/26 anonim ***** válasza:
Nyugi! :) nem rossz az annyira mint gondolod! :) ráadásul pont most fejlődsz, szóval pláne nem!
2013. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Kicsit próbálj fogyni (kb 5 kiló), mert ha 14 vagy, akkor ennél csak több leszel, ha nem figyelsz oda.
2013. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Biztos nem vetted észre, de az összes kötözködős választ ugyanaz a balf***sz írja ki. Ne vegyél róla tudomást, az fáj ezeknek a legjobban.
2013. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 weca ***** válasza:
Még tanulni kellene előbb 14 évesen még sokat vátozol 60 kg az nem sok de nem is kevés ha zavar a súlyod fuss esténkent amennyit birsz egyre többet fog menni a dugsz is a pasival vagy csak a kezed fogdosa 14 évesen nem igazán kell gyereket szülni szerintem korán kezted
2013. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér . Sokat fogsz változni és nőni is fogsz még . Néha menj el futni , de ne fogyni akarjál hanem formáld magad .
2013. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!