Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kezdenek el hanyagolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdenek el hanyagolni ha már van valakivel alakuloban?

Figyelt kérdés
A barátnöimmel nagyon jol megvagyok mindaddig amig nem kezd nekik kialakuloban lenni vmi fiuval. bulizni járunk, mindent megbeszélünk, viszont mikor ugy alakul hogy nekik LEHET lesz valami pasi ügy akkor elkezdenek hanyagolni már nem beszélnek meg velem semmit, nem érdkeli mi van velem. Nem értem miért, hiszen ha nekem tetszik valaki vagy kezd alakuloban lenni valakivel sose viselkedek igy, eszembe nem jutna elhanyagolni öket. velem vana hiba? én gondolkozok rosszul? Én mindig ugy vagyok vele hogy ha én nem tenném ezt meg, akkor más se. Háát, itt látszik hogy mindenki magábol indul ki:S
2013. aug. 31. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ez mindig igy van:S
2013. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kolosszus22 ***** válasza:
Női "barátságok" már csak ilyenek, tapasztalatom szerint. Szerintem sem helyes egy új személy miatt hanyagolni azokat akik eddig mellettünk álltak, de ezek szerint nekik nem vagy olyan fontos, mint ők neked.
2013. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!