Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! (illetve lányok vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Delly kérdése:

Fiúk! (illetve lányok véleménye is jöhet! ) ^^ Ha szakítás után rögtön elkezd ismerkedni új lányokkal,1-2vel alakulóban is van a kapcsolat, akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Úgyértem,hogy ha már egyből más lány karjai közé ugrik a pasi,akkor gondolom nem igazán viselte meg a szakítás..és sokszor láttam,illetve hallottam ilyenről barátnőimtől is..a pasik ilyen hamar túlteszik magukat egy szakításon?Vagy csak a nők túl lelkisek?
2012. dec. 17. 21:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Felejteni akarok.Annyi.Mással szexelsz,rögtön nem gondolsz rá.Próbáld ki.
2012. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Én ezt mindig fordítva hallom, sőt, a lányok általában már akkor be vannak biztosítva 1-2 másik pasival amikor még az állítólagos barátjával minden okés :D

Az meg más tészta, ha egy srác csak jól meg akart valakit kefélni és aztán meg dobja. De az meg már a lány hibája, ha az ilyen bunkókra bukik.

2012. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
És ez a felejtés az esetek többségében összejön,egy másik lány segítségével,hosszabbtávra??
2012. dec. 17. 21:03
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nos általában nem mindig.De van akivel többször is volt szex.

De az igazi felejtéshez idő kell.Ez csak könnyíti.

Nem az a csaj jár a fejedben.Hanem az aktuális prédára koncentrálsz.

De ha egyedül vagy csak rá gondolsz...

2012. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A két véglet jöhet szóba:

1. Nem jelentettél neki sokat, ezért könnyen továbbment, egyik a másik után alapon.

2. Épphogy sokat jelentettél neki, és ezért kell neki másik punci, fájdalomcsillapítónak.

2012. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szakításon teszik túl magukat könnyen, hanem a kapcsolaton. Vagyis nem sokat jelentett neki az előző lány. A nagy szerelmeket illik meggyászolni...
2012. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
férfi logika.......
2012. dec. 17. 21:09
 8/21 anonim ***** válasza:

mi a baj a férfi logikával?

Miért a női jobb?

2012. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Illik..de a legtöbb pasi nem képes rá..példa rá,hogy egyik fiúhaverom,négyéves kapcsolat után már rögtön összeszedett valakit..pedig ottazért voltak érzelmek rendesen..

az én esetemben az van,hogy egyéves kapcsolatnak lett vége,de már másik csajjal ismerkedik,akinél csak a távolság zavarja meg ilyenek..

én ha szeretek valakit,akkor szakítás után se tudok másra koncentrálni egy jó ideig..mégcsak a mással való 'közösülés' témától is kiráz a hideg..a pasikmeg hipphopp szemrebbenés nélkül átváltanak másik partnerre..o.O ahogyészrevettem

2012. dec. 17. 21:13
 10/21 anonim ***** válasza:

Melyikőtök szakított?

Mert ha te, és feltűnően csinálja a dajdajozást, akkor az is lehet, hogy féltékennyé akar tenni, hogy visszakapjon.

2012. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!