Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom gyanakodni?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátommal.

szörnyek féltékeny típus. az elejétől kezdve folyamatosan nézegeti a facebookomat, kivel beszélgettem, kinek a képeit lájkoltam, a viber beszélgetéseimet és az sms-eimet is nézegeti. engem nem különösebben zavar, mert ha ez megynuygtatja, akkor csinálja.

viszonyt ha esetleg én nézek bele egyszer egyszer az üzeneteibe vagy bárhova, teljesen kiakad és kiabál velem. a telefonját is folyamatosan magával viszi, ha csak a wcre vagy a konyhába megy ki akkor is.

1-2 hónapja kevesbbet szexelünk és nem akar velem csókolózni sem.

van rá esély hogy van egy harmadik személy is a képben?



2013. aug. 31. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

és te ezt engedted egy évig??


Örülj hogy megszabadulsz tőle, már tegnap is késő lett volna. Szerintem hagyd ott.

2013. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen. neki van rejtegetni valója ezekszerint. Félre mártogatja a botot bizonyára
2013. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
na de ha "félre mártogatja a botot" akkor nyilván nem szeret, ha nem szeret akkor mért kap agyvérzést ahányszor szóbaállok egy fiúval?
2013. aug. 31. 17:49
 4/12 anonim ***** válasza:
mert elvárja hogy te ne csald meg,de ő viszont más seggébe is turkálhat
2013. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretne akkor meg akarna csókolni,meg nem tenné ezt,ez a kapcsolat nem fog működni a hülye hozzá állása miatt :(
2013. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Van. Csak azok csinálják ezt aki magából indul ki.


Kivágtam volna már a pasast a helyedben.

2013. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
remek :/
2013. aug. 31. 17:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a barátod egy gyökér.
2013. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és most mi az istent csináljak? nincs bizonyítékom rá hogy megcsal .. mégis mivel tudnék elé állni?
2013. aug. 31. 18:03
 10/12 anonim ***** válasza:
előszeded ezt a telefonos sztorit, hogy vagy megmutatja ő is, vagy ha nem, akkor tőled se várja el, ez így tisztességes, ha nem akkor meg lapát! mert akkor egyértelmű, hogy titkolnivalója van....
2013. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!