Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, van okom gyanakodni a megcsalásra? Főként férfiak válaszai érdekelnének.

Figyelt kérdés
A párommal lassan másfél éve vagyunk együtt. Kb. 2 hónappal ezelőtt derült fény arra, hogy a facebookon időnként elég pikáns dolgokat is ír nőknek, az ő utólagos elmondása szerint ezek csak flörtök, amikor unatkozik otthon. Mivel a nők tőlünk 150-200 km-re laknak (még az előző munkahelyéről ismeri őket), a párom pedig heti 2-3 nap kivételével nálam van, azt még el is hinném, hogy élőben tényleg nem találkozgatnak és nincs semmi köztük. A párom először nem is értette, hogy miért fújom fel ezeket a dolgokat ennyire (miközben nem egy szexuális jellegű üzenetet is váltottak), mert ő nem gondolta, hogy komolyan veszem ezeket és nem is lenne rá okom. Aztán megígérte, hogy többet nem lesz ilyen, mivel ez engem ennyire bánt. Ám pár nappal ezelőtt valamit együtt néztünk az üzenetei között és ott volt valami az egyik nőtől is, akivel korábban ilyen témákról csevegett. De a párom a szemem előtt kitörölte a beszélgetést, állítása szerint azért, hogy ne gondolkozzak rajta, nem történt semmi, csak a csaj ráírt, hogy mi van vele. De megmutatni az üzenetet nem volt hajlandó, sőt kikérte magának, hogy ő nem fog magyarázkodni a semmiért, megmondta, hogy többet nem lesznek ilyen beszélgetések és különben is ha annyira rejtegetni akarta volna, akkor már régen kitörölte volna. Nem tudom, mit gondoljak. Valamiért mégis rejtegeti azt az üzenetet, bár ő tipikusan gyűlöli, ha bármiért is számon kérik vagy ő számonkérésnek érzi, pedig valójában egyáltalán nem az. Mit gondoltok? Jobban kellene bíznom benne?
2013. máj. 29. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom, hogy már megcsalt, de ha szexről chatel más nőkkel, akkor valami hiányzik a párodnak a kapcsolatototkból. Vagy egy kalandor fajta, aki megszerez minden nőt, akit csak tud. Persze az is lehet, hogy "amelyik kutya ugat az nem harap", de naívság lenne azt gondolni, hogy egy rámenős nőnek nemet mondana. Tudod sokunkban van egyfajta vadászösztön. A neten meg könnyű ismerkedni, erre terelni a szót. A többi meg alakul. 33/f
2013. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi pozitívat nem mondhatok. A párod nem hűséges ember. Ha eddig nem csalt meg az legfeljebb amiatt lehetett, mert nem volt lehetősége rá (amint írtad azok a nők messze laknak tőletek). Flörtölni az ember nem unalmában szokott, hanem a vonzalom viszi rá.
2013. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár azt írtad, hogy inkább férfiaktól vársz választ, mégis reagálnék a kérdésedre, mivel jártam hasonló cipőben, szakítás lett a vége, mert rájöttem, hogy ennek a pasasnak kisebbségi komplexusai vannak, és szüksége van rá, hogy mindig valami ri..c simogassa az egóját, a nyomorult kis lelkét a neten. Ő sem találkozott azokkal a nőkkel, nem csalt meg, csak "gondolatban". Én pedig voltam olyan hü..e, hogy sokáig magamban kerestem a hibát, az önbecsülésemet szinte a földbe tiporta.

Nem benned van a hiba, hanem benne.. Nem azért csinálja, mert nem vagy neki elég jó, vagy jobb nőt keresne, vagy meg akarna csalni. De nem fog megváltozni.

Erre akkor jöttem rá, mikor az én szerencsétlen exem szakítás után fél évvel rámírt, hogy "elmehetnénk együtt wellnesezni baba...", pedig már együtt lakott az "új" nővel, akivel akkor írogatott, mikor velem volt. Szánalmas az ilyen pasas.

2013. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egészen más a véleményem, mint a 3-as válaszolónak.

Mindenkinek szüksége van arra, hogy simogassák z egoját. Ezt jó megkapni kapcsolaton belül, de jól esik az, ha kintről jön az elismerés.

Voltam hasonló helyzetben, mint a párod. A semmit is meg kellett magyaráznom. Már az is gond volt, ha láthatóan örültem egy lány ismerősöm társaságának. Az exem meg csak duzzogott és azt várta, hogy neki és csak neki örüljek. Elviselhetetlen volt. Bele olvasott a leveleimbe. Nem láttam értelmét egy olyan kapcsolat folytatásának, ahol a semmit is meg kell magyarázni.

Ettől még lehet, hogy a te párod tényleg rejteget valamit, de az úgyis ki fog derülni.

Gondold át, hogy mi okozhatja esetleg a kikacsintási vágyát! Ha semmi hibát nem találsz magadban, akkor nem voltál őszinte. A feltárt hibáidon pedig változtass. Ha így sem működik a kapcsolat, akkor nem is kár érte.

2013. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!