Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem féltékennyé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem féltékennyé?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy van egy lány akit már évek óta ismerek. Néhány hete szakított a barátjával. Nekem mindig tetszett és szerintem neki is tetszem, bár ezt nem mondom biztosra. Van egy közös ismerősünk, aki nincs túl jóban ezzel a lánnyal (régebben barátnők voltak, de megromlott a kapcsolatuk), és ő mondta, hogy tegyem féltékennyé, mondjuk úgy, hogy előtte csókolózzunk. Ez szerintetek jó ötlet, vagy balul sülne el?
2013. aug. 31. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha azt látja, hogy együtt vagytok akkor minek gondolna rád, mikor alapból sem érdekled?
2013. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel jót nem érhetsz el...
2013. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Össze szeretnél jönni azzal a lánnyal? Igen. Akkor jobban tennéd ha nem csókolóznál előtte mással, mert akkor csak azt hinné rólad, hogy egy link f_sz vagy.
2013. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy nem érdeklem. Ez szerintem pont azért lenne jó, mert ha látom, hogy féltékeny és mérges, akkor tudom, hogy nem vagyok közömbös számára.
2013. aug. 31. 18:02
 5/11 Nem mondod :D ***** válasza:
Szerintem meg a közös ismerősöd téged akar felhasználni arra, hogy betegyen a csajnak...Gondolkodj...nincsenek túl jóba, de azért ilyen ötletet ad...Ez csak nekem ennyire átlátszó?
2013. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Jól mondják az előttem írók. Figyi, tetszik? Hívd meg valamire, lássa rajtad hogy akarsz valamit. Miért lenne féltékeny? Mellesleg utálják ha féltékennyé teszik őket. Egy életre elku rod a lehetőséged.
2013. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem mondod -nak igaza van, másrészt ha kedveled őt kellene nem? Inkább mást smárolsz, az szép.
2013. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nem mondod :D ***** válasza:
Amúgy meg, ha ilyet tenne az a srác, aki nekem bejön, tuti süllyedne pár métert a szememben...
2013. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen dolog jár a fejedben, rettenetes butaságra vagy képes. Először is magadnak csinálsz rosszat, ha egy féltékeny emberrel jössz össze, pláne, ha Te teszed féltékennyé.

Másodszor, ha meglátom, hogy valakivel csókolózol, nem féltékeny lennék, hanem küldenélek a bü dös fr ancba.

2013. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, hogy rendkívül butaságnak tartom. Sajnállak azért, mert nem látod át mire készülsz. Teljesen alkalmatlannak talállak egy kapcsolatra.
2013. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!