Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem féltékennyé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem féltékennyé a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem szép dolog. De amit művelt velem és ahogy szakított velem az megbocsájthatatlan. nem akarok belemenni abba h mi történt. hosszú és bonyolult. a lényeg az hogy én sosem bántottam őt. Hogyan tehetném féltékennyé? (nem akarok mással összejönni jelennleg)

15/F



2013. márc. 10. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekled akkor úgysem tudod féltékennyé tenni.
2013. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem én jobban tudom, hogy mit szeretnék tenni és mit nem. Aki válaszol az a kérdésemre válaszoljon:Hogyan tehetném féltékennyé?
2013. márc. 10. 19:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Az elsőnek pedig igaza van.:D Szóval hiába "próbálod" felesleges lenne, de ha annyira féltékenyé akarod tenni akkor flörtölj csajokkal.
2013. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek? Meglátszik, hogy gyerek vagy még. Felesleges ilyen marhaságokkal foglalkozni.


Másik, ha mégis csak ennyi eszed van, akkor csak úgy tudnád, ha mással összejössz, és boldognak lát...

2013. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok, 15 éves fiú létedre úgy viselkedsz, mint egy 13 éves lány!:D

pedig állítólag a racionálisabb nemhez tartozunk... ha kbaszott veled, akkor pont kettészarja, hogy mit csinálsz, fogd már fel:D

és attól még, hogy nem fogadod el a tényeket, azok ugyanolyan tények maradnak..


ahelyett, hogy mást próbálsz hátrarántani, próbálj meg inkább Te előrébb jutni.. magaddal törődj, ne mással!

2013. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

# 2


Na most értelmezd még egy kicsit amit írtam, mert látom nem sikerült elsőre.

2013. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ő szakított veled, akkor nem tudod féltékennyé tenni.
2013. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Írd már le privátban,mit csinált a csaj!Ugyanígy 15/F vagyok,full ugyanebben a helyzetben.(Bunkó volt velem,bár én nem akarok visszavágni,elég büntetés hogy nem maradtam szimpla barát)
2013. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hé én is ebben a cipőben járok... egy tipp egszerűen tűnj boldognak :D az én barátnőmnek már van barátja de ha engem boldognak lát elkapja az idegesség, gyűrkészi a kezét meg minden, szal legyé boldog ember!!
2013. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"elég büntetés hogy nem maradtam szimpla barát"

azért ezt ugye nem gondolod komolyan?:D


komolyan ennyi energiát fordítotok arra, hogy duzzogjatok, meg bohócot csináljatok magatokból? hol nem fossa le? szakítottatok, tehát nincs már közötök egymáshoz.. nem feleltek egymás hangulatáért, és nem is tudjátok megmozgatni azt!

majd ha egy év múlva visszanéztek arra, amit most műveltek, gondolkodjatok el! rá fogtok jönni, mennyi időt bäsztatok el azzal, hogy mint valami óvodás, mutogattok a másikra.. komolyan mondom, nőjetek fel előbb értelmileg, és csak utána csajozzatok!

ez szól mindenkinek aki "hasonló cipőben jár"! és félreértés ne essék, ugyanezt mondom a hasonló kérdést feltevő lányoknak is!

2013. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!